کد خبر: 1107101 A

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: روی یک غفلت گل خوردیم.

به گزارش ایلنا، مهدی تارتار پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل فولاد خوزستان در هفته بیست‌وهشتم رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: همانطور که پیش‌بینی کرده بودیم بازی بسیار فنی و تاکتیکی را شاهد بودیم. هر دو تیم با برنامه ظاهر شدند. فولاد تیم باکیفیتی است و در دو فصل اخیر ثبات خوبی داشت. کادرفنی آنها جوان و با انگیزه است و زمان زیادی را صرف تیم می‌کند. ما در نیمه اول بسیار عملکرد خوبی داشتیم و به گل رسیدیم و در ادامه هم حریف را خوب کنترل کردیم، اما روی یک غفلت گل خوردیم.دو بازیکن با تجربه، با کیفیت و خارجی فولاد خوب عمل کردند و به ما ضربه زدند. در سایر موارد فولاد خوب کنترل شد و راه نفوذی برای آنها نگذاشتیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان با اشاره به کسب نتیجه تساوی اظهار داشت: نتیجه تساوی در مجموع عادلانه بود. هرچند ما در ضد حملات موقعیت‌های خوبی هم داشتیم. در مجموع به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم و از بازیکنان خودم هم تشکر می‌کنم. با اینکه خیلی بازیکنان جوانی داریم، اما رتبه ما در جدول آبرومندانه است که جا دارد از آنها تشکر کنم.

تارتار درباره اینکه اگر تیمش در همه بازی‌ها مانند دیدار مقابل فولاد بازی می‌کرد اکنون شانس خوبی برای کسب سهمیه دارد، گفت: ما تیم ارزانی هستیم و جزو سه تیم ارزان لیگ محسوب می‌شویم. شاید کسی از ما انتظار نداشت به این خوبی عمل کنیم. خیلی از بازی‌ها را به دلیل جوانی بازیکنان‌مان از دست دادیم، اما بازهم مقصر من هستم. باید آنقدر با این بازیکنان خوب کار کنم که اشتباهات فردی را هم به حداقل برسانیم. در خیلی از بازی‌ها می‌توانستیم برنده باشیم که به دلیل تجربه کم خیلی از بازی‌ها را از دست دادیم. در این چند هفته هم با تیم‌هایی بازی کردیم که مدعی قهرمانی و کسب سهمیه هستند. با این حال بچه‌های ما تا به اینجا خوب عمل کردند و کار بزرگی انجام دادند.

وی در خصوص اینکه آیا خودش ابتدای فصل تصور می‌کرد که پیکان در رتبه خوبی قرار بگیرد، اظهار داشت: واقعاً در شروع فصل فکر نمی‌کردم، اما جوانان تیمم نظرم را تغییر دادند. تیم را ما نبسته بودیم، سه چهار روز مانده به شروع لیگ به تیم اضافه شدم، در ادامه استعفا دادم و شاید همین مسئله شوکی به بچه‌ها بود که خیلی تلاش کردند و نظرم را تغییر دادند. من به بازیکنانم کاملاً باور دارم و آنها هم باید بیشتر خودشان را باور داشته باشند. بازیکنان پیکان می‌توانند کارهای بزرگی انجام دهند، هرچند اکنون خیلی زمان کم است و در آخر فصل هستیم. با این حال بچه‌های ما تا به اینجا هم شاهکار کردند و با این بودجه و بضاعت، نتایج این فصل دستاورد بزرگی برای پیکان بوده است. در پایان باید از مدیریت و آکادمی باشگاه هم تشکر کنم که این بچه‌ها را دور هم جمع کرده است.

انتهای پیام/
مهدی تارتار پیکان تهران لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر