کد خبر: 1107059 A

هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال

استقلال تهران مقابل نفت مسجد سلیمان به سه امتیاز بازی خانگی دست پیدا کرد.

به گزارش ایلنا، در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال تیم‌های استقلال تهران و نفت مسجد سلیمان از ساعت 21:15 در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند.

استقلال در نیمه اول این بازی با برتری یک بر صفر به برتری دست پیدا کرد و سبحان خاقانی در دقیقه 7 تک گل آبی پوشان را به ثمر رساند.

نیمه دوم این دیدار هم با این نتیجه دنبال شد و دو تیم در گلزنی ناکام بودند تا آبی پوشان با همان نتیجه یک بر صفر برنده شوند.

استقلال تهران - نفت مسجد سلیمان - مهدی مهدی پور


تیم داوری

داور: محمد حسین ترابیان / کمک ها: حسن انتظاری و محمد صالح عرب آبادی؛ داور چهارم: سعید رحیمی مقدم / ناظر داوری: علیرضا یزدانی

اخطار

کارت زرد

میرهادی میرجوان (64) و ساسان حسینی(77) از نفت مسجد سلیمان


شرح گل

استقلال یک - نفت مسجد سلیمان صفر / سبحان خاقانی، دقیقه 7: کار ترکیبی عالی استقلالی‌ها در دقیقه ۷ با ضربه دیدنی سبحان خاقانی همراه شد تا استقلال یک بر صفر از نفت مسجد سلیمان پیش بیافتد.(تماشای ویدیوی گل)

خاقانی


استقلال تهران

ترکیب استقلال

رشید مظاهری، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، محمد نادری، مهدی مهدی‌پور(سعید مهری، 90)، آرمان رمضانی(ارسلان مطهری، 46)، سبحان خاقانی(سیداحمد موسوی، 46)، فرشید اسماعیلی، آرش رضاوند(مسعود ریگی، 61)، بابک مرادی و مهدی قایدی

نفت مسجد سلیمان

ترکیب نفت مسجدسلیمان

فرهاد مجدکرمانشاهی، سیروان قربانی، بهروز نوروزی‌فرد، سعید کریمی، مهران امیری، سجاد جعفری، مسلم مجدمی، محمد بلبلی(محمد مهدی محبی، 75)، فرید بهزادی‌کریمی(عباس بوعذار، 83)، ساسان حسینی و میرهادی میرجوان(فردین رابط، 83)

انتهای پیام/
استقلال تهران نفت مسجد سلیمان هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر