کد خبر: 1106828 A

دو تیم پایین جدولی لیگ برتر امروز دیدار حساسی برابر هم دارند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ذوب آهن اصفهان و نساجی مازندران که در حال حاضر در جایگاه‌های چهاردهم و سیزدهم جدول قراردارند و خطر سقوط به لیگ یک را احساس می‌کنند امروز دیداری حساس و به اصطلاح 6 امتیازی با یکدیگر دارند که فرصت ویژه‌ای برای فرار از منطقه سقوط برای هر دو تیم است.

در حال حاضر ماشین سازی سقوطش قطعی شده و سایپا نزدیک‌ترین تیم برای کسب عنوان دومین تیم سقوط کننده است ولی ذوب آهن و نساجی هم این خطر را همچنان بیخ گوش خود احساس می‌کند. سایپا در حال حاضر 23 امتیاز دارد و ذوب آهن و نساجی با 26 و 28 امتیاز بالاتر از آن قرار دارند.

نساجی در بازی امروز می‌تواند 31 امتیازی شود و در این صورت دیگر احتمال سقوطش خیلی کمرنگ می‌شود و با خیال راحت دو دیدار آتی خود در لیگ را سپری خواهد کرد و از سوی دیگر ذوب آهن هم با برد در بازی امروز 29 امتیازی شده و تقریبا در شرایط مشابهی ولی با ریسک بالاتر قرار خواهد گرفت. امتیاز ویژه ذوب آهن در بازی امروز میزبانی است.

در صورت تساوی دو تیم هم نساجی با 29 و ذوب آهن با 27 امتیاز در جایگاه‌های فعلی باقی مانده و در این صورت اگر سایپا موفق شود گل گهر را شکست دهد رقابت پایین جدول تنگاتنگ تر خواهد شد.

 

انتهای پیام/
لیگ برتر فوتبال نساجی مازندران ذوب آهن اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر