کد خبر: 1106530 A

سرمربی تیم پیکان تهران در نشست خبری پیش از مصاف با فولاد خوزستان به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش ایلنا، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از مصاف با فولاد خوزستان اظهار داشت: درباره بازی باید بگویم که بازی سنگینی برای هر دو تیم است. تیم فولاد طی یکی دو سال گذشته واقعا ثبات خوبی داشته و کادرفنی آنها توانسته تاکتیک‌های مدنظر را پیاده کند و کمبودهایی که داشته را در بین فصل با جذب بازیکنان باکیفیت جذب کند. تیم قابل احترامی هستند، ساختار بسیار قوی‌ای دارند، باشگاه حرفه‌ای هستند که کار درستی هم انجام می‌دهند. باید به مدیریت باشگاه خسته نباشید و تبریک گفت، به هر حال فولاد در شروع فصل طوری بسته شد که در سه جام بتواند موفق باشد. ما در هفته‌های گذشته روند بسیار خوبی را طی می‌‌کنیم.

او ادامه داد: من فکر می‌کنم میانگین سنی تیم ما بین 23 تا 24 باشد، این دستاورد بسیار بزرگی برای تیم پیکان است. خداراشکر شرایط خوبی داریم، بازی خوبی با مس رفسنجان انجام دادیم و هفته گذشته هم با سپاهان اصفهان بازی خوبی انجام دادیم. بازی بسیار خوب و فنی انجام دادیم که می‌شد برنده باشیم اما متاسفانه گروه داوری نگذاشتند که پیروز بازی باشیم. می‌توانستیم شرایط بهتری در جدول داشته باشیم. بچه ها می‌دانند که سه امتیاز بازی فردا کار بزرگی را در پایان فصل برای باشگاه پیکان انجام بدهند.

سرمربی پیکان اضافه کرد: با سه امتیاز این بازی می‌توانیم حتی برای چهارم شدن در فصل جاری امیدوار باشیم که همه این‌ها به بازی فردا بستگی دارد، اگر پیروز بازی فردا باشیم به نظرم راه مان هموار می‌شود که یک رتبه خوب کسب کنیم. بازیکنان جوان‌مان می‌دانند که عملکردشان چه تاثیری روی آینده آنها در فصل آینده می‌گذارد.

تارتار درباره عدم شکست ناپذیری تیم پیکان طی 7 بازی گذشته عنوان کرد: ما در دور برگشت دو باخت داریم که هر دو باخت روی اشتباه فاحش داوری در مشهد برابر پدیده و گل گهر در تهران بود. در کل روند خوبی را در پیش گرفتیم و ادامه می‌دهیم. تلاشمان هم این است که تا پایان فصل شکست ناپذیر باشیم.

سرمربی پیکان درمورد حواشی بازی رفت دو تیم مربوط به تغییر سایز زمین بازی در اهواز گفت: دوست ندارم به گذشته برگردم، اتفاقاتی بود که همه به آن پرداختند و امیدوارم فردا روز خوبی برای هر دو تیم باشد.

مهدی تارتار درباره انتخاب رحیم زاده به عنوان داور بازی فردا گفت: ما گله‌ای نداشتیم، آقای رحیم زاد تا جایی که من شناخت دارم و آنالیزی که روی ایشان داشتیم، داور بسیار سالمی هستند، یک مقدار کم تجربه هستند که امسال دو بازی لیگ برتری را سوت زدند و از همه مهمتر اینکه پاک و سالم هستند. امیدوارم فردا برنده بازی ایشان باشند چون دوست دارم افرادی که سالم کار می‌کنند همیشه موفق باشند.

سرمربی پیکان درخصوص اینکه فصل آینده هم با این تیم همکاری خواهد کرد یا خیر، گفت: جا دارد از هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه تشکر کنم و این پیشنهاد را به من دادند که از حسن همکاری آنها تشکر می‌کنم. طی صحبت‌هایی که داشتیم با توجه به حساسیت بازی‌های پیش رو که شانس داریم در جدول بالاتر قرار بگیریم، از باشگاه خواستم که این سه بازی تمام شود و در پایان فصل مفصل صحبت خواهیم کرد.

انتهای پیام/
فولاد خوزستان مهدی تارتار پیکان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر