کد خبر: 1106207 A

رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی جهان- مجارستان

رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی جهان از فردا و به مدت 3 روز در شهر بوداپست مجارستان برگزار می شود.

به گزارش ایلنا و به نقل از فدراسیون کشتی، قرعه کشی اوزان دهگانه این مسابقات دیروز رگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

در وزن 45 کیلوگرم حسین احمدی در دور نخست به مصاف رحمان اف آلان از قرقیزستان می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد بع برنده کشتی میان والنتین بالیکا از رومانی و آلپر توران از ترکیه مسابقات می دهد. در این وزن 15 نفر حضور دارند.

در وزن 48 کیلوگرم علی یحیی پور در دور نخست با آرتیومیج بوگوسلاوسکی از لیتوانی می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور دوم به مصاف نوردانات آیتانوف از قزاقستان می رود. در این وزن 15 نفر حضور دارند.

در وزن 51 کیلوگرم علی خرم دل در دور اول با آدریان سیکورا از لهستان مبارزه می کند و در صورت گذر از این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان المان ممدوف از آذربایجان و سیف اله ایتایف از فرانسه می رود. در این وزن 16 نفر حضور دارند.

در وزن 55 کیلوگرم شهداد خسروی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با دمتیتری کاراستویانوف از مولداوی مصاف می دهد و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان ماگومد  بایتوکایف از روسیه و بنجامین بوجته از رومانی می رود. در این وزن 18 نفر شرکت کرده اند.

در وزن 60 کیلوگرم محمدرضا شاکری در دور اول به مصاف دالگات عبدالکادیروف از روسیه می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور دوم با برنده مبارزه میان سینگ جاسکاران از هند و گابریل اوجوگ از مولداوی پیکار می کند. در این وزن 23 نفر حضور دارند.

در وزن 65 کیلوگرم علی رضایی در دور اول با آنوشاوان بارسقیان از ارمنستان مسابقه می دهد و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان شاتیک الایدار از قزاقستان وآکمال سایدوف از ازبکستان می رود. در این وزن 23 نفر حضور دارند.

در وزن 71 کیلوگرم سیدحسن اسماعیل نژاد در دور نخست به مصاف گئورگی ناتوبیدزه از گرجستان می رود و در صورت پیروزی در این دیدار در دور دوم با برنده دیدار بین مارسیو از آیون مولداوی و تچاریس کوگیومتسید از یونان مبارزه می کند. در این وزن 23 نفر شرکت کرده اند.

در وزن 80 کیلوگرم مجید باقری پس از استراحت در دور اول در دور دوم با الکساندر مامروش از اوکراین کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان جیمز روولی از آمریکا ومصطفی گادجی  مالاچدبیروف از روسیه می رود. این وزن 21 شرکت کننده دارد.

در وزن 92 کیلوگرم ابوالفضل یاراحمدی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان میرونشوک رجب اف از ازبکستان و گئورگین تریپون از رومانی می رود. در این وزن 21 نفر شرکت کرده اند.

در وزن 110 کیلوگرم امیررضا معصومی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با کساوری کامینسکی از لهستان مصاف می دهد. در این وزن 18 نفر حضور دارند.

بر اساس برنامه این مسابقات، رقابت های اوزان 48، 55، 65، 80 و 110 کیلوگرم کشتی آزاد روزهای 28 و 29 تیر و مسابقات اوزان 45، 51، 60، 71 و 92 کیلوگرم کشتی آزاد، روزهای 29 و 30 تیرماه برگزار می شود.

رقابت های مقدماتی پنج وزن نخست از ساعت 14 به وقت ایران آغاز می شود.

انتهای پیام/
کشتی المپیک توکیو۲۰۲۰
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر