کد خبر: 1106045 A

مهاجم استقلال در مورد پیشنهادات خارجی خودش صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، مهدی قایدی درباره مشکلات باشگاه استقلال و تمرین نکردن بازیکن اظهار داشت: حرف همه بچه‌ها یکی است و ما واقعاً امروز با روحیه بدی در تمرین حاضر شدیم. بعد از دربی نیاز به یک تبریک و احترام داشتیم. دو هفته پیش با ما صحبت کردند که مشکلات حل خواهد شد، اما بحث ما در حال حاضر پول نیست. نه پولی می‌خواهیم و نه چیز دیگر و فقط امکانات و احترام می‌خواهیم. احترام کمترین خواسته‌ای بود که می‌توانستند انجام بدهند.

وی تصریح کرد: بچه‌ها واقعاً ناراحت هستند و تصمیم گرفتیم در این شرایط امروز تمرین نکنیم و این زمان نیز بهترین موقع بود. فکر می‌کنم ناراحت هستند که ما دربی را بردیم یا بازی‌ها را ‌می‌بریم. نمی‌دانم چه چیزی بگویم، اما برای تیم بزرگی مثل استقلال با این همه هوادار این مسائل عجیب است. به احترام هواداران حداقل بعد از دربی یک تبریک به هواداران می‌گفتید، نه ما.

مهاجم تیم فوتبال استقلال در مورد بحث جدایی او از این تیم و اینکه مجیدی عنوان کرده است جلوی پیشرفتش را نخواهد گرفت، گفت: واقعاً این بی‌احترامی‌ها را که می‌بینیم نمی‌دانیم چگونه جبران خواهد شد. چند هفته پیش نیز گفتم که همه ما به عشق هواداران استقلال بازی و تمرین می‌کنیم و اگر یک تیم دیگر بودیم این اتفاقات نمی‌افتاد. برای باشگاه بزرگی مثل استقلال این مسائل زشت است. باید به فکر خانواده، همسر و آینده‌ام باشم و شغل دومی نداریم که بخواهیم پولی در بیاوریم. 

قایدی خاطر نشان کرد: قرارداد امسال من 900 میلیون است و همه نیز می‌دانند. دلم برای بازیکنانی می‌سوزد که قرارداد 50، 100 میلیونی دارند و هر روز از کرج به تمرین می‌آیند. کلاً می‌خواهند پنج درصد پنج درصد بدهند و بگویند ما پول دادیم و سر تمرین حاضر شوید. 

وی در پاسخ به این سؤال که از 900 میلیون قراردادش چقدر دریافتی داشته است، گفت: اگر بخواهم سال گذشته را نیز حساب کنم به باشگاه بدهکار هستم. 900 میلیون که چیزی نیست. بحث من اصلاً پول نیست. 

مهاجم ملی‌پوش استقلال در مورد قول‌هایی که به او داده شده است، گفت: خیلی قول‌ها دادند و خوب نیست در مورد آنها صحبت کنم. بحت من احترام است. تیم ما گناه دارد. ما در بهترین شرایط هستیم و بهترین فوتبال را بازی می‌کنیم. 40 روز دیگر با الهلال بازی داریم و قرارداد چند نفر از بازیکنان ما در حال تمام شدن است. شاید نتوانیم بازیکنی بگیریم و حداقل با بازیکنان تمدید کنند. 

قایدی در خصوص صحبت با استراماچونی و الغرافه قطر گفت: صحبتی با من نشده است، اما از اروپا و قطر پیشنهاد داشتم. 

وی در خصوص پیشنهاد الدوحیل گفت: همه جا پیشنهاد داشتم و همانطور که گفتم تصمیم آخر را باشگاه می‌گیرد. امیدوارم تصمیم خوبی گرفته شود و آینده در دست باشگاه است. 

مهاجم استقلال در خصوص اینکه دوست دارد در چه لیگی بازی کند، گفت: این صحبت‌ها را نکنیم.

انتهای پیام/
استقلال تهران مهدی قایدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر