کد خبر: 1105979 A

امیرحسین بادی و علی یزدانی در فینال مسابقات هزار امتیازی استان البرز به مصاف هم می روند.

به گزارش ایلنا و به نقل از فدراسیون تنیس، دیدارهای نیمه نهایی مسابقات تنیس ۱۰۰۰ امتیازی استان البرز امروز در مجموعه تنیس پایگاه قهرمانی البرز برگزار شد که در دیدار نخست مرحله نیمه نهایی ، رویارویی انوشا شاهقلی و امیرحسین بادی با برتری دو بر صفر امیر حسین بادی و با نتیجه ۲-۶ و ۲-۶ همراه شد .

در دیدار دوم مرحله نیمه نهایی هم علی یزدانی موفق شد با نتیجه (۳-۶ ، ۷-۶ و ۰-۶ ) در مجوع با نتیجه ۲ بر یک از سد سامیار الیاسی بگذرد و به عنوان دومین فینالیست این دوره از مسابقات معرفی شود.

بدین ترتیب انوشا شاهقلی و سامیار الیاسی به عنوان سومی مشترک دست یافتند و دیدار فینال امیر حسین بادی و علی یزدانی بر سر تصاحب جام قهرمانی این دوره از مسابقات ، دوشنبه ۲۸ تیرماه از ساعت زمین های تنیس پایگاه قهرمانی برگزار می شود.

در مسابقات دو نفره نیز ، تیم مهرشاد قفقازی- علی یزدانی به مقام قهرمانی رسید، زوج سامیار الیاسی و‌ سیاوش شیردل عنوان نائب قهرمانی را بدست آوردند و تیم های محمد مهبد – امیر حسین بادی و معین معظم – آریا حیدری عنوان سوم‌ مشترک را از آن‌ خود کردند.

مسابقات تنیس مردان ایران از ۱۹ تیر و با حضور ۱۴۰ تنیسور از سراسر کشور در زمین های تنیس پایگاه قهرمانی البرز آغاز و ٢٨ تیرماه با معرفی نفرات برتر و اهدا جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی به پایان می رسد.

سر‌داوری این مسابقات بر عهده حسن‌ لاچینانی داور نشان سفید کشورمان بود.

انتهای پیام/
ورزشی تنیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر