کد خبر: 1105970 A

تیرانداز المپیکی کشورمان گفت: در المپیک چیزی قابل پیش‌بینی نیست و کوچترین امتیازات نتیجه را تغییر می‌دهد.

به گزارش ایلنا و به نقل از فدراسیون تیراندازی، جواد فروغی در مراسم بدرقه ورزشکاران المپیکی برای حضور در مسابقات المپیک توکیو، اظهار داشت: با توجه به نیازهای تیراندازان و مشکلات، زمان طولانی را طی کردیم که به اینجا برسیم. خرسند هستیم که در این آوردگاه بزرگ حضور داریم و امیدواریم بهترین‌ها را برای ملت رقم بزنیم.

وی در ادامه افزود: در سال 1400 جام‌جهانی هند را داشتیم که برای آنها قهرمانی کشورشان اهمیت داشت. برخی از رقبای ما هندی هستند و نتایج به بهترین نحو رقم خورد و آنها را در خاک خود شکست دادیم که برای ما شادی‌آور و برای آنها غم انگیز بود و طلای میکس هم آنها را خوشحال نکرد. در قهرمانی اروپا امتیازات خوبی ثبت کردیم و محک خوبی بود البته چون مهمان بودیم اجازه حضور در فینال را نداشتیم. در جام جهانی کرواسی نیز حاضر شدیم و علی رغم اینکه سخت‌تر از هند بود و رقبای بیشتری داشتیم، مدال طلا را کسب کردیم‌.

تیرانداز کشورمان در رشته تپانچه در خصوص پیش‌بینی نتایج تاکید کرد: این نتایج باعث شد مردم تیراندازی را در کنار سایر رشته‌ها و امیدوار کننده ببینند. احساس می‌گوید بهترین را می‌خواهیم. دیدگاه رسانه‌ای نیز توقع مدال و مردم توقع قول و قرار دارند ولی منطق می‌گوید با قاطعیت نمی‌توان گفت چه نتیجه‌ای رقم می‌خورد. در کرواسی بین نفر اول تا پنجم دهم‌ها تعیین کننده بود و کوچکترین امتیاز نتایج را تغییر می‌دهد

انتهای پیام/
تیراندازی المپیک توکیو۲۰۲۰
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر