کد خبر: 1105347 A

نقل و انتقالات اروپا در دوران همه گیری ویروس کرونا در جریان است.

به گزارش ایلنا، با پایان مسابقات یورو 2020 و انتقال جام قهرمانی به رم، می توان فصل 2020/21 را رسماً طبقه بندی کرد. اکنون، با توجه به آماده سازی تیم‌ها برای فصل آینده، ما یک بار دیگر شاهد بازار نقل و انتقالات با ویروس کرونا خواهیم بود و این بزرگترین معاملات را به خریدهای قرضی و نقل و انتقالات رایگان محدود می‌کند.

اکثر باشگاه‌ها تاکنون در بازار محتاطانه عمل کرده‌اند، اگرچه تعداد کمی از فروشندگان وجود دارد که قبلاً هزینه قابل توجهی کرده‌اند. لایپزیگ تاکنون بیشترین هزینه را به خود اختصاص داده است و 91.6 میلیون یورو از خریداران پول گرفته است، اگرچه بیشترین هزینه آن‌ها برای جذب یک بازیکن تنها انتقال 23 میلیون یورویی آندره سیلوا از آینتراخت فرانکفورت است.

علاوه بر این، باشگاه آلمانی شاهد افزایش بودجه خود با دو فروش بزرگ بود،‌ به طوری که دایوت اوپامکانو با 42.5 میلیون یورو به بایرن مونیخ پیوست و ابراهیم کوناته در قراردادی که ارزش آن 40 میلیون یورو بود، به لیورپول منتقل شد.

پاری سن ژرمن هر دو ستاره یعنی سرخیو راموس و جانلوئیجی دوناروما را در معاملات قابل توجه به ارمغان آورده است، در حالی که جورجینیو واینالدوم، هافبک سابق لیورپول نیز به عنوان بازیکن آزاد راهی فرانسه شده است. فقط بارسلونا می‌تواند از نظر حضور بازیکنان آزاد با PSG مطابقت داشته باشد، سرخیو آگوئرو، اریک گارسیا و ممفیس دیپای بازیکنانی هستند که پیش از پیوستن به کاتالان‌ها قراردادشان با لیون و منچسترسیتی منقضی شده بود.

این واقعیت که منچستریونایتد بیشترین هزینه را برای جذب یک بازیکن به کار گرفته است، برای آوردن جیدون سانچو، نباید تعجب آور باشد، با توجه به اینکه جریان درآمد آن‌ها علیرغم اینکه توسط همه‌گیری ویروس کرونا تحت تأثیر قرار می‌گیرد، همچنان در بالاترین حد است.

در همین حال، پابلو لونگوریا از زمان به عنوان مدیر فوتبال و بعداً به عنوان رئیس باشگاه فرانسوی، در تلاش است مارسی را تغییر شکل دهد. هدف او اطمینان از امنیت مارسی به عنوان یکی از بهترین باشگاه‌های اروپا در زمان جدایی او است و در تابستان امسال شاهد جذب بازیکن برای کمک به مربی جدید یعنی خورخه سامپائولی بوده است.

21

22

23

 

24

انتهای پیام/
اروپا نقل و انتقالات نقل و انتقالات اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر