کد خبر: 1105093 A

تیرانداز اعزامی به المپیک 2020 توکیو گفت: شرایط خوبی داریم و اگر بتوانیم رکودهای ثبتی خودمان را در المپیک نیز بزنیم به طور یقین در جمع نفرات برتر المپیک توکیو حاضر خواهیم شد.

به گزارش ایلنا، جواد فروغی تیرانداز المپیکی کشورمان در گفتگو با  کمیته ملی المپیک اظهار کرد: با وجود شرایط کرونایی اما تمرینات بسیار خوبی در کرواسی و مجارستان داشتیم.

وی ادامه داد:  پس از بازگشت نیز به رغم اینکه هنوز شرایط همه گیری کرونا وجود داشت و قبل از برگشت ما نیز وضعیت تهران قرمز شد اما تمرینات ما انسجام خوبی داشته است و کم و کاستی نداریم فقط باید سطح بالای آمادگی که از لحاظ تکنیک و تاکتیک داریم  را حفظ کنیم.

وی درباره شناخت از حریفان گفت: تا آنجایی که می توانستم حریفانم را آنالیز کردم، حریفان اصلی ما آسیایی ها هستند اما ورزشکاران خوبی از کشورهایی مثل صربستان، برزیل، آلمان و روسیه نیز رقیبان قدرتمندی برای ما محسوب می شوند.

وی تاکید کرد: اگر بتوانیم میانگین رکوردهایی که در مسابقات چندماه گذشته ثبت کردیم را در بازی های المپیک توکیو نیز ثبت کنیم  می توانیم جزء مدعیان باشیم.

تیرانداز المپیکی کشورمان درباره شعار کاروان ایران در المپیک 2020 توکیو "همه برای ایران"  گفت: جامعه از نفراتش تشکیل می شود و چه جامعه ای بهتر از افراد نخبه و ورزشکارانی که توفیق این را پیدا کردند که در میدانی مثل المپیک ظاهر شوند من هم بسیار خرسندم که بعنوان سرباز همین خاک و مردم بتوانم در المپیک بعنوان عضوی از این جامعه ارزشمند ظاهر شوم.

فروغی درباره حمایت کمیته ملی المپیک اظهار کرد: از آنجایی که کمیته ملی المپیک زیر مجموعه کمیته بین المللی المپیک است تمام سعی و تلاشش را برای انجام وظایفش به کار گرفته است و در بسیاری از زمینه ها حامی ورزشکاران بوده است.

انتهای پیام/
تیراندازی المپیک توکیو۲۰۲۰
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر