کد خبر: 1104862 A

حمایت هواداران غایب در استادیوم از سرمربی استقلال؛

استقلال تهران در چهارمین شهرآورد بدون حضور تماشاگران موفق به کسب پیروزی برابر رقیب دیرینه اش شد.

به گزارش ایلنا، تیم استقلال در بازی دور یک چهارم نهایی جام حذفی باشگاه های کشور شب گذشته در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس قرار گرفت و جواز صعود به دور بعدی را به دست آورد. آبی پوشان که در وقت های عادی و همینطور اضافه بازی به تساوی بدون گل مقابل حریف دست پیدا کرده بودند در ضربات پنالتی موفق به شکست پرسپولیس شدند.

از تیم استقلال ضربه مهدی قایدی دفع شد و پس از خراب شدن پنالتی عیسی آل کثیر، سید حسین حسینی ضربه مهدی عبدی را هم دفع کرد تا موجب برگزاری جشن و پایکوبی همبازیانش در ورزشگاه شود. این چهارمین رویارویی دو تیم در ایام همه گیری ویروس کرونا بود و به همین خاطر این بازی حساس هم بدون حضور هواداران دو تیم در ورزشگاه برگزار شد؛ هر چند تماشاگران استقلال خود را به حوالی ورزشگاه رسانده بودند تا پس از خروج اتوبوس تیم از ورزشگاه به جشن و شادمانی با بازیکنان شان بپردازند.

برتری آبی ها در مسابقه دیشب دومین پیروزی فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی در شهرآورد برابر یحیی گل محمدی را ثبت کرد؛ سرمربی ای که به همراه تیم پرسپولیس در لیگ برتر مدعی کسب عنوان قهرمانی است و در جام حذفی هم یک مدعی به شمار می رفت.

مجیدی که طی هفته های اخیر با نتایج موفق به همراه استقلال(6 پیروزی و یک تساوی) موفق شده تیمش را در رده سوم جدول رده بندی تثبیت کند، اکنون تنها دو بازی برای در جام حذفی برای رسیدن به یک قهرمانی کم دارد که می تواند سهمیه مستقیم صعود به فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا را تضمین کند.

عملکرد این سرمربی پس از محمود فکری تا به امروز مورد استقبال هواداران بود و آنها امیدوارند او بتواند در این فصل با استقلال به دست کم یک قهرمانی دست پیدا کند؛ اگرچه با رصد فضای مجازی از شب گذشته تا به الان اظهار نظرات زیادی در مورد این سرمربی و بازیکنانش دیده می شود.

شعار "تو خورشیدی ولی غروب نداری، آهای فرهاد مجیدی" مثل روزهایی که او در ورزشگاه آزادی بازی می کرد در بین کاربران فضای مجازی بازتاب زیادی داشته است.

2

مجیدی به عنوان یکی از بازیکنان قدیمی که زیر نظر مرحوم ناصر حجازی و منصور پورحیدری فعالیت داشته به عنوان شاگرد کاردرست این دو پیشکسوت فقید فوتبال ایران شناخته می‌شود.

3

دغدغه اغلب هواداران حفظ بازیکنان فعلی تیم استقلال بوده تا آنها بتوانند با بازیکنان فعلی در فصل آینده مسابقات شرکت کنند؛ هواداران با مجیدی سودای قهرمانی در آسیا را دارند و به عقیده آنها با تقویت این تیم، مجیدی شایسته کسب این عنوان را دارد.

4

فعالیت مجیدی در میان مشکلات بزرگ این باشگاه طی ماه‌های اخیر موجب شده تا محبوبیت او میان هواداران بیش از گذشته شود و همینطور نتایجی که او به دست آورده سبب شده تا جامعه هواداری برای حمایت از او یکپارچه شوند.

5

 بسیاری از هواداران هم آرزو دارند تا ممنوعیت حضور تماشاگران در ورزشگاه‌های ایران به زودی به پایان برسد تا برای تشویق فرهاد مجیدی و بازیکنانش به ورزشگاه بروند.

6

یکی از شوخی‌ها کاربران با حمایت‌های مالی که مجیدی از بازیکنانش داشته با مهدی عبدی و عیسی آل کثیر بود که خواستار پاداش دادن از سوی سرمربی استقلال به این دو بازیکن پرسپولیس به دلیل اتفاقات ضربات پنالتی شدند.

8

انتهای پیام/
دربی فرهاد مجیدی استقلال تهران دربی 96
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر