کد خبر: 1104563 A

مهاجم تیم استقلال تهران امروز دومین حضور در دربی با پیراهن آبی را تجربه می‌کند.

به گزارش ایلنا، آرمان رمضانی، مهاجم تیم استقلال تهران در صورت صلاحدید کادرفنی آبی پوشان در مصاف امروز از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی برای دومین بار برابر تیم سابقش به میدان خواهد رفت.

مهاجم بلندقامت تیم استقلال تهران در بازی بیست و چهارم اردیبهشت ماه که با گل عیسی آل کثیر یک بر صفر به سود سرخپوشان به پایان رسیده بود در دقیقه 1+90 به ترکیب اضافه شد و به جای امیرارسلان مطهری بازی کرد اما پیش از سوت پایان، کمتر از دو دقیقه در زمین حضور داشت.

رمضانی پس از بازی با پرسپولیس، در دیدار مقابل تیم‌های صنعت نفت آبادان و پدیده مشهد دو گل دیدنی برای آبی‌ها به ثمر رساند و موفق به نیمکت نشین کردن ارسلان مطهری شد اما در بازی گذشته مقابل سایپا، مطهری به جای او در ترکیب اصلی جای گرفت و دو گل به ثمر رساند.

مهاجم 29 ساله که در تیم پرسپولیس روزهای موفقیت آمیزی را پشت سر نگذاشت و بدون گل زده این تیم را ترک کرده بود در جمع آبی پوشان به روندی رسیده که دست کم انتقادات شدید در جمع سرخپوشان را شاهد نباشد؛ با این اوصاف او یکی از بازیکنانی است که به غیر از جو بازی، انگیزه های شخصی زیادی برای به میدان رفتن در این مسابقه دارد.

انتهای پیام/
استقلال تهران پرسپولیس تهران آرمان رمضانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر