کد خبر: 1104145 A

پرتابگر دیسک اعزامی به المپیک 2020 توکیو گفت: مصدومیت و بیماری کرونا باعث شده است از فرم ایده آل دور باشم اما تمام تلاشم را انجام می دهم تا در المپیک توکیو بهترین نتیجه را کسب کنم.

به گزارش ایلنا، احسان حدادی دومیدانی کار المپیکی کشورمان در گفتگو با کمیته ملی المپیک اظهار کرد:  در مراحل آخر تمرینات هستم، به طور کلی تمرینات خوبی داشتم و با توجه به اینکه سال گذشته یک جراحی داشتم پس از طی کردن مراحل درمان و نقاهت، اردوهایم را آغاز کردم، در آن مرحله از ناحیه کمر دچار آسیب دیدگی شدم که علتش هم بدلیل تمرینات پرفشاری است که در این سالها بدنم تحمل کرده است وهم بدلیل ابتلا به بیماری کرونا بدنم ضعیف شده است؛ چرا که شدت بیماری من زیاد بود و یک ماه در بستر بودم تاجایی که حتی توان راه رفتن هم نداشتم و بعد از آن که تمریناتم را شروع کردم کاملا حس کردم کمرم دچار مشکل شده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر بسیار خوشحالم که در سلامت هستم و می توانم ورزش کنم چرا که خیلی از عزیزانمان را بخاطر کرونا از دست دادیم و آسیب دیدگی ها جزئی از ورزش و کاملا طبیعی است.

وی تاکید کرد: در تمام مراحل اردوهایم سخت تمرین کردم تا بهترین نتیجه را بگیرم و تا لحظه آخر هم تلاشم را می کنم که ان شاءالله در المپیک نماینده شایسته ای برای کشور و مردم عزیزمان باشم.

دارنده مدال نقره المپیک 2012 لندن درباره شناخت حریفان گفت: در المپیک همه با بهترین آمادگی در بازی ها  شرکت می کنند و به قصد کسب مدال می آیند، من نیز تمام سعی و تلاشم را می کنم که از بهترین های المپیک باشم؛ برای خودم حضور در  المپیک بزرگترین اتفاق و مابین ۱۲ نفر برتر قرارگرفتن بزرگترین افتخار است،  امیدوارم کمرم یاری کند تا پرتاب خوبی داشته باشم.

وی درباره شعار کاروان ایران در المپیک 2020 توکیو "همه برای ایران" اظهار کرد: قطعا تمام ورزشکاران رشته های مختلف که به المپیک اعزام می شوند همه تلاششان را می کنند که بهترین نتیجه را کسب کنند بخصوص در شرایط فعلی که مشکلات بسیاری  وجود دارد و امیدوارم ورزشکاران کشورمان  با تمام توان در المپیک شرکت کنند و بتوانند مدال های خوش رنگی کسب کنند و مطمئنم نگاه همه مردم به قهرمانان است تا مدال بگیرند و امیدوارم کاروان خوب و بدون حاشیه ای داشته باشیم تا بهترین نتیجه را رقم بزنیم.

انتهای پیام/
ورزشی احسان حدادی کمیته ملی المپیک توکیو ۲۰۲۰
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر