کد خبر: 1104123 A

بانوی کاراته کای المپیکی کشورمان با اشاره به آماده سازی مناسب در ادوهای تیم ملی گفت: در المپیک توکیو 2020 برترین های جهان حضور دارند اما با تلاش و کوشش، مانند یک سرباز برای ایران مبارزه خواهم کرد.

به گزارش ایلنا، سارا بهمن یار کاراته کای راه یافته به المپیک ۲۰۲۰ توکیو در گفتگو با کمیته ملی المپیک اظهار کرد: تا امروز اردوها زیر نظر کادرفنی به بهترین نحو ممکن برگزار و با توجه به نزدیک شدن به بازی های المپیک فشار تمریناتمان بیشتر شده است و تمام تلاشمان را به کار بسته ایم تا به توانایی واقعی خودمان دست یابیم و بهترین نتیجه را در المپیک کسب کنیم.

وی ادامه داد: از زمانی که وارد رده سنی بزرگسالان شدم، تلاشم را برای کسب سهمیه آغاز کردم و طی دو سال بیش از ۲۰ مسابقه گزینشی المپیک را پشت سرگذاشتم و در نهایت با یاری خدا توانستم از طریق رنکینگ جواز حضور در المپیک را کسب کنم.

کارته کای المپین درباره شناخت از حریفان گفت: حریفانم در المپیک قدرتمندترین های دو وزن هستند یکی وزن خودم و دیگری وزن بالاتر که با هم ادغام شده ایم، با حریفان هم وزن خودم بارها مبارزه کرده ام و شناخت کافی از آنان دارم و برای شناخت چهارنفری که در وزن بالاتر هستند با کمک کادرفنی فیلم مبارزاتشان را آنالیز و تمریناتم را بر اساس آن برنامه ریزی کردیم.

بهمن یار درباره حمایت کمیته ملی المپیک اظهار کرد: خوشبختانه کمیته ملی المپیک همه تلاشش را برای فراهم کردن بهترین شرایط برای ورزشکاران انجام داده  است و همچنین با بازدید از اردوها نیز باعث دلگرمی و بالارفتن انگیره ما شدند که قدردانشان هستیم.

بانوی کاراته کای المپیکی کشورمان درباره شعار کاروان ایران در المپیک 2020 توکیو "همه برای ایران"  گفت: من و تمام ورزشکاران راه یافته به المپیک تمام تلاشمان را به کار می بندیم که نماینده شایسته ای برای ایران در المپیک توکیو باشیم و مانند یک سرباز برای کشورمان می جنگیم تا باعث افتخار ایران شویم و در واقع همانند شعار کاروان همه برای ایران تلاش می کنیم.

انتهای پیام/
ورزشی المپیک توکیو۲۰۲۰ سارا بهمن یار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر