کد خبر: 1103814 A

سرمربی تیم پیکان تهران درمورد مصاف با مس رفسنجان صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، مهدی تارتار پس از بازی با مس رفسنجان در نشست خبری گفت: بازی دو نیمه متفاوت داشت، نسخه اول یک بازی زیبایی بود و هر دو تیم برای برد به زمین وارد شدند ولی در نیمه دوم وقتی نتیجه مساوی یک مقدار دو تیم محتاط شدند و در مجموع فک. میکنم ما بهتر عمل کردیم. موقعیت‌های بهتری داشتیم و روی ضربات ایستگاهی و پرتاب اوت خطر ایجاد کردیم، بازی خیلی در نیمه دوم کیفیت نداشت و باد هم کیفیت چمن مصنوعی اضافه شد و کیفیت را کاهش داد. به هر حال ما توانستیم فاصله امتیازی با تیم‌های پایین را حفظ کنیم و با توجه به تیم جوانی که داریم نتیجه بد نبود. به تیم مس هم خسته نباشید می‌گویم. نتیجه تساوی به نظرم عادلانه بود.

سرمربی تیم پیکان درمورد شرایط بازی و زمین مسابقه گفت: همه چیز دست به دست هم داد و بیشتر بازی هوایی بود. هر دو تیم محتاط شدند. ما یک زیبا و تاکتیکی را زدیم و یک گل زیبا هم عقیل کعبی زد که از گل‌های زیبای امسال می‌تواند باشد. مساوی عادلانه بود از بچه ها تشکر می کنم که به خصوص در نیمه دوم خیلی تلاش کردند و نکات تاکتیکی را به خوبی اجرا کردند.

تارتار همچنین درمورد داوری گفت: من داور را بد ندیدم، شاید اشتباهات جزعی داشته باشند اما آقای گرجی و همکارانش در بازی امروز بد نبودند. اشتباه فاحش نداشتند، یک مقدار کم تجربه بودند اما اشتباه عجیبی ندیدم. یک گله هم رختکن ها داشته باشم، کولرها خاموش می‌شد و خیلی در رختکن اذیت شدیم که کولرها روشن و خاموش می‌شد. امیدوارم این مشکل حل شود چون هوا گرم است.

انتهای پیام/
مهدی تارتار پیکان تهران مس رفسنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر