کد خبر: 1103722 A

باشگاه رئال مادرید به حواشی پیرامون انتشار فایل صوتی از رئیس این باشگاه واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا، امروز نشریه ال کانفیدنشال فایل صوتی منتسب به فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید در سال 2006 خطاب به رائول گونزالس و ایکر کاسیاس، دو بازیکن سابق این تیم را منتشر کرد که در آن پرز این دو را کلاهبردار خطاب کرده بود.

باشگاه رئال مادرید با انتشار بیانیه‌ای خطاب به این فایل صوتی واکنش نشان داد. در این بیانیه آمده است: "حرف‌هایی که منتشر شده قابل قبول نیست. این صحبت‌ها به صورت مخفیانه و غیر مجاز توسط خوزه آنتونیو آبلان ضبط شده است. این کار توطئه علیه باشگاه است. باشگاه رئال مادرید به صورت قانونی این قضیه را پیگیری خواهد کرد."

همچنین پرز نیز در بیانیه‌ای جداگانه به این جنجال واکنش نشان داده است. در این بیانیه همچنین آمده است: "فایل صوتی ساختگی منتسب به بنده توسط آقای خوزه آنتونیو ابلان درست شده و سال‌هاست سعی دارد با این فایل از من اخاذی کند ولی موفق به این کار نشد. باعث تعجب است که روزنامه الکانفیدنشال بعد از سال‌ها امروز آن را دوباره جمع آوری کرده است. این صدا از کنار هم قرار گرفتن کلماتی که در مکالمه‌های طولانی مدت استفاده می‌کردم، ساخته شده است. حالا متوجه می‌ش.ک دلیل انتشار این صدا بعد از این همه سال مشارکت من در پروژه سوپرلیگ است، موضوع را به وکلایم خواهم سپرد."

انتهای پیام/
رئال مادرید فلورنتینو پرز ال کانفیدنشال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر