کد خبر: 1103544 A

وحید فاضلی به همراه پدیده باید در برابر تیم سابق خود قرار بگیرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در چارچوب هفته بیست و هفتم مسابقات لیگ برتر دو تیم نساجی مازندران و پدیده خراسان از ساعت 21 در ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر به مصاف هم خواهند رفت.

دو تیم درحالی در برابر هم قرار خواهند گرفت که وحید فاضلی که اکنون دستیار مهدی رحمتی در پدیده است تجربه حضور بر روی نیمکت نساجی را در کارنامه خود دارد.

زمانی که محمود فکری هدایت نساجی را برهده گرفت فاضلی به عنوان مربی این تیم در کنار فکری مشغول به کار شد و توانست در کنار این مربی نتایج قابل قبولی را با نساجی بگیرد. اما در تابستان سال گذشته زمانی که فکری هدایت استقلال تهران را بر عهده گرفت مدیران باشگاه تصمیم گرفتند مربی جوان خود را به عنوان سرمربی این تیم در لیگ بیستم انتخاب کنند. 

5LLw1E3LGXsR

اما اوضاع بر وفق مردا این مربی جوان پیش نرفت تا وی پس از تساوی مقابل ماشین سازی از این خبر مطلع شد و در رختکن با شاگردانش خداحافظی کرد تا کارش رسما در نساجی به اتمام برسد.

بعد از جدایی او از نساجی با نظر مهدی رحمتی وی به اعضای کادرفنی پدیده اضافه شد و حالا با انگیزه ای بالا و شناختی که از بازیکنان نساجی دارد باید در برابر تیم سابق خود قرار بگیرد.

 

انتهای پیام/
نساجی مازندران پدیده پدیده خراسان لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس وحید فاضلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر