کد خبر: 1103441 A

با پیگیری فدراسیون و پیش از حضور در رقابت های جهانی روسیه و نروژ

با پیگیری فدراسیون کشتی، آزاد و فرنگی کاران جوان و بزرگسالان و کادر فنی تیم های ملی کشتی، پیش از حضور در رقابت های جهانی روسیه و نروژ واکسینه شدند.

به گزارش ایلنا و به نقل از فدراسیون کشتی، با هدف حفظ سلامتی کشتی گیران و مربیان و لزوم برگزاری تمرینات آن ها در شرایط ایمن تر، فدراسیون کشتی پیگیری های لازم و مستمر را به منظور واکسینه کردن کشتی گیران انجام داد.

بر این اساس با کمک فدراسیون پزشکی ورزشی، حدود 100 نفر کشتی گیر و مربی آزاد و فرنگی کار که در تمرینات تیم های ملی کشتی به منظور حضور در رقابت های قهرمانی کشتی جوانان جهان در کشور روسیه و قهرمانی کشتی بزرگسالان جهان در کشور، حضور خواهند داشت واکسن کرونا را دریافت کردند.

پیش از این نیز حدود 60 نفر شامل تیم های اعزامی به المپیک توکیو به همراه کشتی گیرانی که در تمرینات این تیم ها حضور داشتند، واکسن کرونا را دریافت کرده بودند.

گفتنی است فدراسیون کشتی حدود یک ماه قبل درخواست خود را به منظور واکسیناسیون تیم های ملی کشتی نوجوانان اعزامی به رقابت های جهانی مجارستان داده بود که به دلیل اینکه سن نفرات اعزامی زیر 18 سال بود، واکسیناسیون انجام نشد.

رقابت های کشتی جوانان قهرمانی جهان روزهای 25 تا 31 مردادماه در کشور روسیه و رقابت های کشتی بزرگسالان قهرمانی جهان روزهای 10 تا 18 مهرماه در کشور نروژ برگزار می شود.

انتهای پیام/
فدراسیون کشتی کشتی ورزشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر