کد خبر: 1103058 A

صعود امیر حسین بادی و حسام یزدی به فینال /زوج حسام یزدی و‌ معین محمدی قهرمان شدند.

به گزارش ایلنا و به نقل از فدراسیون تنیس ؛ نهمین روز از مسابقات تنیس ١٠٠٠ امتیازی با برگزاری رقابت های مرحله نیمه نهایی انفرادی مردان همراه بود که امیر حسین بادی با غلبه بر مهرشاد قفقازی و حسام یزدی با پیروزی در برابر محمد خوش خلق به فینال این رقابت ها راه یافتند .

در نخستین دیدار بخش انفرادی مرحله نیمه نهایی، امیرحسین بادی با نتیجه ۲ بر صفر مقابل حریف خود به پیروزی رسید و‌ به عنوان نخستین تنیسور راهی فینال شد و حسام یزدی نیز با همین نتیجه مقابل محمد خوش خلق به پیروزی رسید تا در فینال مقابل امیر حسین بادی ظاهر شود.

فینال این مسابقات دوشنبه ٢١ تیرماه در مجموعه وررشی آزادی تهران با رقابت بین امیر حسین بادی و حسام یزدی بر سر تصاحب عنوان قهرمانی برگزار می شود .

در مسابقات فینال دو نفره مردان هم تیم حسام یزدی و معین محمدی با نتیجه ۲ بر یک مقابل زوج علیرضا یزدانی و مهرشاد قفقازی به پیروزی رسید و قهرمان شد، یزدانی – قفقازی نائب قهرمان شدند و تیم های امیر محمد ادب جو و مجتبی صدری و اشکان شکوفی- اصلان منتخب سوم‌‌ شدند.

مسابقات تنیس ١٠٠٠ امتیازی در بخش دختران هم با قهرمانی ماندگار فرزامی در بخش انفرادی همچنین عنوان اولی تیم رومینا زینالی و ماندگار فرزامی در مجموعه ورزشی آزادی تهران خاتمه یافت

١١٨ تنیس باز در بخش دختران و ٢۴٠ تنیس باز در بخش پسران به رقابت پرداختند .

این مسابقات امروز با برگزاری دیدار فینال انفرادی پسران به اتمام می رسد .

لعیا خیام باشی عهده دار سرداوری مسابقات در بخش دختران بود و مسیح صلاح هم به عنوان سرداور مسابقات پسران حضور داشت

 

 

انتهای پیام/
ورزشی فدراسیون تنیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر