کد خبر: 1103046 A

هشتادو هفتمین نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک با ریاست دکتر صالحی امیری و حضور اعضا و با رعایت پروتکل های بهداشتی عصر دیروز( یکشنبه )در سالن شماره یک کمیته ملی المپیک برگزار شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از کمیته ملی المپیک، در این نشست پس از بررسی وضعیت و روند آماده سازی تیم های ملی اعزامی به بازیهای المپیک دکتر صالحی امیری گزارش مبسوطی از وضعیت کاروان اعزامی اعم از مراسم بدرقه، برنامه های فرهنگی در توکیو،اقدامات بودجه ای و تامین ارز کاروان ارائه کرده و در خاتمه از همراهی وزارت ورزش و جوانان، سازمان برنامه و بودجه، خزانه داری کل و تلاش های فدراسیونهای ورزشی در جهت آماده سازی تیم های ملی تقدیر و تشکر کردند.

در ادامه دکتر نصراله سجادی سرپرست کاروان بازیهای المپیک 2020 گزارشی از وضعیت و شرایط اعزام کاروان به هیات اجرایی ارائه کردند که در آن فهرست افراد اعزامی به توکیو  و نحوه انتخاب افراد و تیمهای ورزشی و شرایط دهکده و بازیها ارائه کردند که مورد موافقت و تصویب اعضای هیات اجرایی قرار گفت.

پس از جمع بندی مباحث مربوط به کاروان اعزامی از سوی رییس کمیته ملی المپیک در خاتمه برخی درخواست های واصله فدراسیون های ورزشی مورد بررسی و تصمیمات لازم  در باره آنها اتخاذ گردید.

انتهای پیام/
ورزشی کمیته ملی المپیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر