کد خبر: 1102774 A

کاپیتان ایتالیا از شادی وصف نشدنی خود از قهرمانی این تیم در یورو گفت.

به گزارش ایلنا، فینال یورو 2020 بین ایتالیا و انگلیس به وقت های اضافه و سپس ضربات پنالتی رفت و این آتزوری بود که توانست قهرمان اروپا شود.

کیه لینی کاپیتان تیم ملی ایتالیا پس از بازی در گفتگو با رای اسپورت گفت:

ما قهرمان شدیم. فکر می کنم شایسته این قهرمانی بودیم. احساس می کردیم جو و هوا جادویی است. از ابتدای ماه می این احساس را داشتیم و می گفتیم. فکر می کنم با شایستگی قهرمان شدیم. کشور ایتالیا شایسته این جام بود. حسی باورنکردنی دارد. از تمام کسانی که در این سه سال بخشی از این تیم بودند تشکر می کنم و این جام را همچنین به تمام بازیکنان ایتالیایی که از خانه بازی را دیدند، تقدیم می کنم. 

با وجود آنکه ایتالیا در مالکیت توپ به بازی مسلط بود اما برای گلزنی به یک کرنر نیاز داشت:

رمز کار ما این بود که فوتبال بازی کنیم و از بازی خودمان لذت ببریم. قصد داشتیم بازی را کنترل کنیم، مالکیت را در دست داشته باشیم و با وجود آنکه در دقیقه 2 آن مشت به صورت ما برخورد کرد، بقیه بازی را تحت تسلط خودمان داشتیم و جام را به هر قیمتی که شده، می خواستیم. 

دوناروما دو پنالتی انگلیس را مهار کرد و پنالتی رشفورد به تیرک دروازه برخورد کرد:

ما در ضربات پنالتی جیجیونه را داشتیم! ما از جیجی به جیجیو رسیدیم. خوشحالم که به این شکل برنده شدیم. همه خوشحالیم و نمی توانیم برای فردا و جشن گرفتن با ایتالیایی ها صبر کنیم. 

انتهای پیام/
ایتالیا فوتبال اروپا یورو تیم ملی ایتالیا یورو 2020 کیه لینی جام ملت های اروپا فینال یورو فینال یورو 2020 قهرمانی ایتالیا در یورو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر