کد خبر: 1102723 A

فدراسیون فوتبال پس از انتشار خبر قطعی انتصاب مهدی مهدوی کیا به عنوان سرمربی تیم ملی امید که توسط رئیس فدراسیون تکذیب شد،ساعاتی بعد یک اشتباه فاحش دیگر هم منتشر شد و از یکی از ناظران ایرانی المپیک به عنوان عضو هیات اجرایی فیفا نام برد!

به گزارش ایلنا، وقتی کمیته ملی المپیک  در خبری از عنوان اشتباه عضو هیئت اجرایی فدراسیون جهانی فوتبال به جای ناظر بازی استفاده می کند و فدراسیون هم همان خبر را تکرار می کند عمق فاجعه در نحوه اطلاع رسانی فدراسیون مشخص می شود و روشن نیست چنین جعل عناوینی با چه هدفی صورت می گیرد.

در خبر منتشره توسط کمیته ملی المپیک در سایت این کمیته به تاریخ ۱۹ تیر ماه ۱۴۰۰ عنوان  پریا شهریاری به اشتباه عضو هیئت اجرایی فدراسیون جهانی فوتبال ذکر شده است.

این در حالی است که یک سرچ ساده نشان می دهد وی سال گذشته از سوی فیفا به عنوان ناظر مسابقات زیر ۲۳ سال  دعوت شده  و فدراسیون فوتبال هم  بدون بررسی اصل موضوع از همان عنوان اشتباه در خبر استفاده کرده است.با این وجود بازنشر این خبر در سایت فدراسیون فوتبال بدون توجه به اصول مرتبط در برگزاری مسابقات بین المللی نکته عجیبی به نظر می رسد.

استفاده هر دو نهاد که اتفاقا مورد رصد دقیق نهادهای بین المللی هستند از عناوین نادرست قطعا بازتاب بسیار منفی برای کلیت ورزش کشور خواهد داشت و به جاست تا فدراسیون فوتبال اشتباه خود را در این زمینه به سرعت تصحیح کند!

انتهای پیام/
پریا شهریاری فدراسیون جهانی فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر