کد خبر: 1102696 A

مسابقات ۱۰۰۰ امتیازی آقایان

هشتمین روز مسابقات ۱۰۰۰ امتیازی آقایان با تلاش تنیسورها برای کسب عنوان قهرمانی و حضور در فینال انفرادی برگزار می شود.

به گزارش ایلنا و به نقل از فدراسیون تنیس، رقابت های تنیس ۱۰۰۰ امتیازی آقایان در تهران و در مجموعه ورزشی آزادی با انجام دیدارهای بخش انفرادی و دو نفره پیگیری شد تا تکلیف نفرات راه یافته به مرحله بعدی مشخص شود.

در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات ، حسام یزدی با نتیجه ۲-۶ و ۲-۶ سیاوش شیردل را برد ، مهرشاد قفقازی با نتیجه ۳-۶ و ۲-۶ اصلان منتخب را برد ، محمد خوش خلق با نتیجه ۲ بر یک برابر محمد مهبد به برتری دست یافت و امیر حسین بادی با نتیجه ۳-۶ و ۴-۶ مقابل انوشا شاهقلی به برتری رسید .

به این ترتیب در مرحله نیمه نهایی این بازی ها و برای رسیدن به فینال ، مهرشاد قفقازی به مصاف امیر حسین بادی می رود و محمد خوش خلق با حسام یزدی دیدار می کند.

در بخش دو نفره نیز زوج علیرضا یزدانی – مهرشاد قفقازی با نتیجه ۲ بر صفر مقابل تیم اصلان منتخب- اشکان شکوفی به برتری رسید و تیم امیر محمد ادب جو – مجتبی صدری با همین نتیجه مغلوب تیم معین محمدی – حسام یزدی شد .

در پایان هشتمین روز بازیها تیم‌های برتر در فینال با هم مصاف می کنند و در بخش انفرادی تنیسورها در نیمه نهایی با هم روبرو می شوند.

مسابقات تنیس ۱۰۰۰ امتیازی آقایان از ۱۲ تیر با حضور ۲۴۰ تنیسور آغاز و‌ ۲۱ تیر ماه با معرفی تنیسورهای برتر در مجموعه ورزشی آزادی تهران به پایان می رسد.

یاد آور می‌شود: مسیح صلاح داور نشان سفید کشورمان سرداوری این مسابقات را عهده دار است .

انتهای پیام/
فدراسیون تنیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر