کد خبر: 1102649 A

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: توافق کلی با مهدوی کیا صورت گرفته و منتظر اعلام مهدوی کیا در خصوص برنامه جامع اش برای ساماندهی تیم‌های ملی فوتبال پایه و سرمربیگری تیم المپیک به فدراسیون هستیم.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، شهاب‌الدین عزیزی خادم توضیحاتی تکمیلی درباره برنامه همکاری فدراسیون با مهدی مهدوی‌کیا ارائه داد.

رییس فدراسیون فوتبال گفت: مذاکراتی با آقای مهدی مهدوی کیا در چند روز گذشته انجام دادیم و در مورد مسایل مربوط با تیمهای پایه و امید صحبت‌های مهمی انجام شد. به همین ترتیب با توجه به در پیش بودن مرحله مقدماتی انتخابی المپیک توافقات اولیه به صورت کلی با اقای مهدوی کیا انجام و قرار شد با توجه به قراردادی که او با باشگاه هامبورگ دارد، بعد از صحبت نهایی با مسوولان این باشگاه، برنامه جامع خودشان را برای ساماندهی تیم‌های ملی فوتبال پایه و سرمربیگری تیم المپیک به فدراسیون اعلام کنند.

عزیزی خادم افزود: احتمالا در صورت توافق نهایی دستیاران آلمانی در کادر ایشان حضور خواهند داشت. ما امیدواریم شرایط برای این همکاری که منشا اتفاقات مثبت و بزرگ برای فوتبال ایران خواهد بود هرچه زودتر با توافق مهیا شود که جزییات این مذاکرات و برنامه ریزی به زودی اعلام می‌شود.

انتهای پیام/
فدراسیون فوتبال مهدی مهدوی کیا شهاب الدین عزیزی خادم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر