کد خبر: 1102566 A

مجیدی در این شرایط تنهاست

پیشکسوت استقلال می‌گوید عملکرد تیم با توجه به اینکه شکست نخورده قابل توجیه است.

به گزارش ایلنا، مهدی پاشازاده پیشکسوت استقلال می‌گوید عملکرد تیم با توجه به اینکه شکست نخورده و در مسیر برد حضور دارد قابل تقدیر است و نباید به کادرفنی از بابت مسائل فنی خرده گرفت. 

شرایط تیم را چطور ارزیابی می‌کنید؟

این روزها کسب 3 امتیاز از هر بازی از نان شب هم واجب تر است. استقلال در شرایطی قرار دارد که هر بازی باید برای برد به میدان برود و تنها کسب برد است که می تواند این تیم را از حاشیه ها دور کند و آرامش به بازیکنان و کادر فنی بدهد. استقلال این روزها شرایط معمولی ندارد و نمی توانیم در این وضعیت سخت از بازیکنان و کادر فنی استقلال درخواست بازی زیبا داشته باشیم یا اینکه بخواهیم ایراد فنی بگیریم. به نظر من در این روزها همین که استقلال می برد باید از بازیکنان و کادر فنی ممنون باشیم.

بازی با سایپا چطور بود؟

 استقلال در نیمه دوم در نگه داشتن و دفاع کردن تبحر خاصی دارد و به چیزی که بخواهد برسد. ساختار دفاعی استقلال به یک انسجام رسیده و این دفاعی تیمی تحسین برانگیز است. من به خط دفاعی استقلال در بازی‌های اخیر نمره بالایی می دهم. خوشبختانه استقلال در شرایط سخت این روزها نتایج خوبی می‌گیرد و امیدوارم همه کمک کنند تا این روند ادامه داشته باشد. مجیدی در این شرایط تنهاست و امیدوارم مدیران شرایطی را فراهم کنند که سرمربی در کمال آرامش تمرکزش را روی مسابقات بگذارد.

استقلال بازی حساس جام حذفی را هم این هفته پیش رو دارد.

استقلال در لیگ برتر و مسابقه‌ای که مستحقق‌ شکست نبود مغلوب شد. به طور حتم مجیدی و دستیارانش پرسپولیس را کاملا آنالیز کرده و با آمادگی کامل پا به زمین مسابقه می‌گذارند. استقلال برای جبران شکست لیگ وارد زمین خواهد شد و به طور حتم با موفقیت از این مسابقه بیرون خواهد آمد.

تمدید قرارداد اسکوچیچ را چطور ارزیابی می‌کنید؟

کادر فنی ما در بحرین نتایج خوبی را کسب کرد و پرونده قابل قبولی را از خود به جای گذاشت. به نظرم ادامه همکاری فدراسیون با اسکوچیچ و همکارانش برای مرحله بعدی بازی های انتخابی جام جهانی اتفاق خوبی بود. با توجه به نتایج خوب این کادر و زمان اندکی که برای حضور در مرحله بعدی پیش روی مان است، ایجاب می کرد که با این کادر فنی کارمان را ادامه دهیم. در چنین شرایطی من بر این باور هستم اگر تغییر و تحولی در کادر فنی ایجاد می شد نه تنها کمکی به تیم ملی ایران نمی کرد، بلکه باعث می شد شیزازه تیم از هم پاشیده شود.

انتهای پیام/
استقلال مهدی پاشازاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر