کد خبر: 1102404 A

باشگاه گل‌گهر سیرجان با گذشت چند ساعت از پایان دیدار با تراکتور، علیه داور مسابقه اعلام شکایت کرد.

به گزارش ایلنا،  در مصاف جنجالی و پرماجرا تراکتور تبریز و گل‌گهر سیرجان که با تک گل محمد عباس‌زاده در دقیقه 97 به پایان رسید، به شدت کادرفنی گل‌گهر علیه قضاوت رضا کرمانشاهی موضع‌گیری کردند؛ آن‌ها اعتقاد داشتند که کارت قرمز او به بازیکن گل‌گهر اشتباه بوده و هم‌چنین باید پس از پایان 6 دقیقه وقت اضافی سوت پایان را می‌زده که این‌چنین نشده و اعمال وقت اضافی بیشتر منجر به گل تراکتور شده است.

رضا کرمانشاهی در واکنش به اعتراضات کادرفنی گل‌گهر، با کارت زرد و قرمز پرشمار نیمکت‌نشینان گل‌گهر را جریمه کرد و هم‌چنین اعلام کرد که در واکنش به اظهارات مربی گل‌گهر از او به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال شکایت کرده است.

حالا از سیرجان خبر می‌رسد که باشگاه سیرجانی هم علیه رفتارهای رضا کرمانشاهی موضع‌گیری حقوقی داشته و به دلیل رفتارهای دور از ادب و شبهه‌دار و قضاوت مشکوک و توهین‌های عجیب از سوی داور مسابقه، باشگاه گل‌گهر از کرمانشاهی به کمیته اخلاق و کمیته انضباطی شکایت کرده است.

باید دید واکنش کمیته داوران به این اتفاقات رخ داده در دیدار تراکتور و گل‌گهر چه خواهد بود و از آن‌طرف موضع‌گیری کمیته انضباطی و اخلاق در قبال شکایت‌های انجام شده، چگونه است.

 

انتهای پیام/
رضا کرمانشاهی لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس گل گهر سیرجان گل گهر سیرجان و تراکتور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر