کد خبر: 1102238 A

بازیکنان و اعضای تیم استقلال پیش از بازی حساس با پرسپولیس رویه قابل پیش‌بینی بینی را سپری می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم استقلال تهران در بازی هفته بیست و هفتم لیگ برتر مقابل سایپا قرار گرفت و با نتیجه دو بر صفر با گل‌های امیر ارسلان مطهری به پیروزی دست پیدا کرد. این پیروزی جایگاه سومی آبی‌ها در لیگ امسال را در فاصله سه هفته مانده به پایان مسابقات قطعی کرد اما برخلاف انتظارات اتفاق عجیبی در پایان بازی رخ داد.

طبق رسم تکراری سرمربیان لیگ برتری در ایران پس از شکست یک تیم باید شاهد غیبت سرمربی آن تیم در نشست خبری باشیم اما مجیدی به رغم پیروزی تیمش در بازی دیشب حاضر به گفتگو با خبرنگاران نشد؛ درست همانطور که پیش از بازی هم این کار را انجام نداده بود- با وجود اینکه تیمش در بازی هفته گذشته هم مقابل تراکتور پیروز شده بود.

عدم حضور مجیدی در نشست‌های خبری پیش از بازی‌ها تقریبا طبیعی است اما در کنار غیبت او، عدم شرکت هیچ یکی از اعضای کادرفنی استقلال در نشست خبری یک پیام مهم در دل خود داشت. اینطور به نظر می‌رسد که برای مدتی، دست کم پس از بازی شهرآورد در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی که قرار است روز پنج شنبه همین هفته برگزار شود، این سکوت حتی در میان بازیکنان هم پابرجا باشد.

درحالیکه پیش از این هم مجیدی با فرا رسیدن مسابقات مهم مانند رویارویی با پرسپولیس شاگردانش را به سکوت و دوری از حواشی می‌کرد، در مقطع حساس باشگاه پس از دیدار با احمد مددی در جلسه تمرینی تیم پیش از رویارویی با سایپا ظاهراً او قصد دارد فعلا سکوتش را ادامه بدهد.

مجیدی طی هفته‌های اخیر در نشست‌های خبری به وضوح مشکلات تیمش را بیان کرده و گلایه‌های خود و شاگردانش نسبت به عملکرد مدیریت باشگاه را مطرح کرده بود که ظاهراً همین موجب شد مددی با یکی از اعضای هیات مدیره در محل تمرین تیم حضور پیدا کنند و با وعده‌های جدید آنها را دلگرم به برطرف کردن مشکلات کنند.

اکنون اینطور به نظر می‌رسد که سکوت آخرین سنگر آبی‌ها در میان انبوه مشکلاتی است که مجیدی آنها را مطرح کرده اما در هر صورت پس از بازی دربی باید شاهد اظهار نظرات و گفتگوهای بازیکنان و سرمربی پس از بازی روز پنج شنبه باشیم؛ به خصوص اینکه در نسبت خبری شب گذشته یحیی گل محمدی بعد از مصاف با آلومینیوم اراک این سرمربی به طور واضح صحبت‌هایی را متوجه مجیدی و شاگردانش کرد.

انتهای پیام/
دربی فرهاد مجیدی یحیی گل محمدی استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر