کد خبر: 1102170 A

داور بازی تراکتور و گل گهر قصد داشت تا از تیم سیرجانی شکایت کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تراکتور تبریز در چارچوب هفته بیست و هفتم مسابقات لیگ برتر خلیج فارس درحالی موفق سد گل گهر را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد که در پایان این بازی نیمکت تیم گل گهر به عملکرد رضا کرمانشاهی داور این دیدار اعتراض داشتند.

گل گهری ها معتقد بودند تراکتور در حالی در دقیقه ۹۶ گل برتری را به ثمر رساند که داور بازی ۵ دقیقه وقت اضافه گرفت. از طرفی پیش از این صحنه د. زمانی که گل گهری ها روی یک حمله سریع ضربه‌ای را به سمت دروازه اخباری شلیک کردند که این توپ در آستانه ورود به دروازه توسط تراکتوری‌ها دفع شد. به نظر می‌رسید که این توپ از خط دروازه عبور کرده و امیر قلعه‌نویی از مقابل نیمکت به سمت کمک داور اول رفت تا با او در این باره صحبت کند. بازی اما جریان داشت و داور پس از خطایی که در میانه زمین اتفاق افتاد جریان مسابقه را متوقف کرد. بعد از اعتراضات اولیه نوبت به اخراج نوید عاشوری بازیکن گل گهر رسید که این مسئله با اعتراض بیشتری از سوی کادر فنی گل گهر توام شد و در ادامه  مربی، مربی دروازه‌بانان و حتی مدیر رسانه ای گل گهر توسط کرمانشاهی اخراج شدند.

در پایان بازی کرمانشاهی به مقابل رختکن گل گهر رفته و معتقد بود یکی به او فحشای کرده و او به کلانتری شکایت خواهد کرد. در ادامه با میانجیگری و این موضع برطرف شد و کرمانشاهی از شکایت صرف نظر کرد.

 

انتهای پیام/
تراکتور رضا کرمانشاهی لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس گل گهر سیرجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر