کد خبر: 1102148 A

سرمربی تیم فوتبال تراکتور پیروزی مقابل گل‌گهر سیرجان را به هواداران تقدیم کرد.

به گزارش‌ ایلنا و به نقل از رسانه رسمی باشگاه تراکتور، فیروز کریمی پس از پیروزی مقابل گل‌گهر سیرجان، اظهار داشت: قول داده بودم که ما روز به روز بهتر خواهیم شد. بهتر شدن، به معنای پیروزی در هر مسابقه نیست. اگر دیدار امروز را با بازی مقابل ذوب‌آهن در هفته گذشته مقایسه کنید، همه تصدیق می‌کنند که تغییرات مثبتی در تراکتور ایجاد شده است.

وی افزود: ما مقابل یک تیم پرمهره و عالی بازی کردیم. یکی دو صحنه می‌توانست منجر به گل ما شود اما فوتبال بود و اگر قرار باشد همه فرصت‌ها به گل تبدیل شود دیگر فوتبال نیست.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور  به تمجید از عملکرد بازیکنانش در دیدار مقابل گل‌گهر پرداخت و عنوان کرد: به بچه‌ها خسته نباشید می‌گویم. آنها جانانه بازی کردند. بازیکنان‌مان بازی را عالی شروع کردند، ایده آل ادامه دادند و فوق‌العاده تمام کردند.

کریمی با اشاره به شرایط تیم گل‌گهر، خاطرنشان کرد: رقیب ما تیمی دندان‌گرد، پر و پا قرص و چغر بود. بچه‌ها در این برد خیلی زحمت کشیدند و خدا را شکر می‌کنم که پیروز شدیم. همان‌قدر که ما در هدایت تیم سهیم هستیم، رسول خطیبی هم سهیم است. این نتیجه ماحصل زحمات او هم است و هنوز از تعلیماتی استفاده می‌کنیم که او داده است. زمان سرمربیگری رسول کنار او بودم و خدا را شکر می‌کنم که شرایطی ایجاد شد تا به آینده خود خیلی امیدوارتر شدیم.

وی درمورد نوع بازی تراکتور، گفت: در برخی صحنه‌ها که می‌توانست منجر به گل شود، پنج نفره در ضدحملات شرکت می‌کردیم و خیلی اوقات پنج به پنج می‌شدیم. گاهی هم پنج بازیکن ما در مقابل چهار بازیکن گل‌گهر بود.

سرمربی تیم تراکتور ادامه داد: تحمل بار دفاعی ما خیلی بالاست و نمی‌خواهم به گذشته برگردم، اما می‌توانستیم دروازه خود را در این سه مسابقه بسته نگه داریم. سیستم دفاعی ما خیلی منظم و متمرکز است. با توجه به حضور بازیکنانی چون عباس‌زاده، بابایی و نریمان جهان، تغییرات تاکتیکی دادیم که نیازی نیست به آن اشاره کنم. با بازیکنانی چون تیکدری و فخرالدینی طبیعی است که باید جمع بازی کنیم. ما جمع بازی کردیم، اما در طول بازی ندیدید آنها با دروازه‌بان ما تک به تک شوند یا دروازه‌بان تراکتور شیرجه برود.

 

کریمی عنوان کرد: طوری برنامه‌ریزی می‌کنیم که تحمل بار دفاعی ما از این هم بالاتر برود و برای بازی‌های پس از تعطیلات، برنامه‌هایی داریم که با کمک خدا اجرا می‌کنیم.

وی در پایان گفت: به همراه بازیکنان، مربیان و رسول خطیبی، این پیروزی را به هواداران خوب تراکتور که از حضور در ورزشگاه محروم هستند، تقدیم می‌کنیم. دعای خیر آنها همراه ماست و زمانی که گلی در این دقیقه (7+90) زده می‌شود، نشان می‌دهد دعای خیر پشت تیم است. ان‌شاءالله این پیروزی مورد قبول هواداران باشد و ما به دعای آنها نیاز داریم. در بازی‌های بعدی تلاش می‌کنیم بازی بهتری هم ارائه کنیم.

انتهای پیام/
فیروز کریمی تراکتور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر