کد خبر: 1102016 A

گل گهر و تراکتور در حالی در برار هم قرار خواهند گرفت که هدایت این دو تیم را امیر قلعه نویی و فیروز کریمی بر عهده دارند.

به گزارش ایلنا، فیروز کریمی که در اولین بازی‌اش توانسته بود ذوب آهن را شکست دهد، هفته گذشته به یکی از تیمهای سابق و همچنین شاگرد سابقش باخت و حالا امیدوار است مقابل امیر قلعه‌نویی برنده باشد. اتفاقی که اگر رخ دهد و در بازیهای دیگر هفته هم نتایج باب میل تراکتور رقم بخورد، این تیم می‌تواند تا رتبه چهارم جدول بالا بیاید.

آن سمت میدان امیر قلعه‌نویی بعد از رقم زدن اولین شکست آلومینیوم با علیرضا منصوریان، امیدوار است این هفته هم تراکتور را شکست دهد تا با خیال راحت به حضورش در رده چهارم جدول ادامه بدهد.

در هفته گذشته تراکتور با نتیجه دو بر یک به استقلال باخت و گل گهر با همین نتیجه آلومینوم اراک را شکست داد. تراکتور هم اکنون با 36 امتیاز در رده هشتم قرار دارد و گل گهر 38 امتیازی تیم چهارم جدول است.

این درحالی است که این دو مربی افتخارات فراوانی را در کارنامه خود دارد یکی آخرین قهرمانی یک تیم ایرانی در آسیا را کسب کرده و دیگری پرافتخارترین سرمربی تاریخ لیگ برتر است. این دو در اوایل دهه 60 امیر قلعه نویی در شاهین تهران بازی می کرد و فیروز کریمی بازیکن پاس بود و این دو بازیکن تقابل ویژه ای را در مقابل یکدیگر داشتند.

62CAF107-F8B7-459E-9EE6-D5222538CA61

انتهای پیام/
امیر قلعه نویی فیروز کریمی تراکتور لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس گل گهر سیرجان گل گهر سیرجان و تراکتور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر