کد خبر: 1101822 A

بارسلونا یکی از قدرت های فوتبال اروپا است که عادت دارد در مسابقات بین المللی تابستانی در سراسر جهان نماینده داشته باشد.

به گزارش ایلنا، بازیکنان آن‌ها که در چنین مسابقاتی شرکت می‌کنند هم برای اعتبار و هم برای باشگاه سودمند هستند اما همچنین می تواند برای آنها دردسر ایجاد کند، مانند مورد عثمان دمبله، که در جریان یورو 2020 آسیب دید و برای چند ماه از میادین دور خواهد بود.

هیچ بازیکن بارسلونا در فینال یورو 2020 شرکت نخواهد کرد اما سه نفر از بازیکنان رونالد کومان - سرخیو آگوئرو، لیونل مسی و امرسون - در فینال کوپا آمریکا 2021 حضور خواهند داشت.

بیایید نگاهی به عملکرد هر یک از بازیکنان ملی پوش بارسلونا در تابستان سال جاری و پس از یک رقابت داخلی داخلی 2020/21 بیندازیم:

لیونل مسی

تنها هدف کاپیتان آرژانتین کسب اولین عنوان مهم خود با آلبی سلسته است و او تا رسیدن به هدف خود یک برد فاصله دارد، زیرا تیم ملی وی بامداد فردا در فینال کوپا آمریکا به مصاف برزیل می‌رود.

سرخیو آگوئرو

او تاکنون مانند مسی حتی یک قهرمانی هم با آرژانتین نداشته است، اما همچنین در جستجوی اولین جام خود با آلبی سلسته است.

امرسون

خرید جدید بارسلونا در مسابقات فقط 96 دقیقه برای برزیل بازی کرده است، زیرا توسط تیته به عنوان اولین دفاع راست سلسائو در نظر گرفته نمی‌شود.

اریک گارسیا

مدافع میانی سابق منچسترسیتی علیرغم اینکه در انتقادات قبل از یورو 2020 قرار داشت، یک تورنمنت خوب را سپری کرد و بارسلونا را برای بازگشت دوباره او به نیوکمپ سربلند کرد.

جوردی آلبا

او یورو 2020 مناسبی را همراه اسپانیا داشت، اما گاهی اوقات واضح بود که او دلتنگ تفاهم خود در زمین با مسی در بارسلوناست.

سرخیو بوسکتس

لوئیز انریکه بوسکتس را از تیم اسپانیا کنار نگذاشت، زمانی که این بازیکن با COVID-19 درست قبل از یورو 2020 قرنطینه شد و هافبک بارسلونا اعتماد مربی خود را به عنوان یکی از بازیکنان لاروخا در این مسابقات به درستی پس داد.

پدری

پدری 18 ساله به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تیم در یورو به یکی از مهره‌های مهم اسپانیا تبدیل شد. وی اکنون نماینده المپیک توکیو در تابستان امسال خواهد بود.

فرنکی دی‌یانگ

ملی پوش هلندی علیرغم عدم اجرای نقش اصلی کومان در بارسلونا، یکی از بهترین بازیکنان هلند در یورو بود.

ممفیس دپای

او نمایش‌های مهیجی را ارائه داد که ثابت می‌کند می‌تواند خرید خوبی برای بلوگرانا باشد.

آنتوان گریزمان

اگر بحث‌های خارج از زمین را کنار بگذاریم، عملکرد گریزمان خوب بود، زیرا او یکی از بهترین بازیکنان تیم فرانسه بود که نتوانست علیرغم مدعی بودن برای کسب عنوان قهرمانی، انتظارات را برآورده نکرد.

مارتین برایتویت

بازیکن مورد توجه دانمارک در یورو، با وجود آنکه در خط حمله درخشان نبود، بریتوایت به دانمارک کمک کرد تا به نیمه نهایی برسد.

رونالد آراخائو

ملی پوش اروگوئه ای در کوپا آمریکا مصدوم شد و نتوانست به اندازه انتظار بازی کند.

کلمنت لنگله

پس از یک فصل کمتر از حد انتظار، لنگله نمایش‌های ضعیفی در دفاع برای فرانسه ارائه داد و در طول و بعد از مسابقات مورد انتقاد قرار گرفت.

عثمان دمبله

دمبله به دنبال یک فصل ناموفق در بارسلونا، در جریان بازی فرانسه برابر مجارستان در مرحله گروهی بدشانسی آورد و باقیمانده یورو را از دست داد.

انتهای پیام/
بارسلونا تیم ملی لیونل مسی یورو 2020 گریزمان سرخیو آگوئرو لنگله کوپا آمریکا 2021
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر