کد خبر: 1101698 A

پرسپولیس درحالی در برابر آلومینیوم قرار خواهد گرفت که تنها شکست فصل را از این تیم متحمل شده است.

به گزارش ایلنا، در چارچوب هفته بیست و هفتم مسابقات لیگ برتر خلیج شاگردان یحیی گل محمدی در پرسپولیس در جدالی حساس به مصاف آلومینیوم اراکی خواهد فت که تنها شکست پرسپولیس را در این فصل برای این تیم رقم زده است.

 آلومینیوم اراک تنها تیم حاضر در مسابقات فوتبال لیگ ایران است که برابر تیم پرسپولیس تحت هدایت یحیی گل محمدی بازنده نبوده است.

در طی 2 دوره سرمربیگری یحیی گل محمدی در پرسپولیس به جز آلومینیوم،  همه تیم هایی که حداقل یک بار با پرسپولیس بازی کرده اند، حداقل در یک بازی برابر پرسپولیس بازنده بوده اند.

پرسپولیس در حالی برابر تیم آلومینیوم اراک در بازی رفت شکست خورد که بعد از این بازی، 15 بازی بی شکست را تجربه کرد. البته گل محمدی برابر تیم های ذوب آهن واستقلال هم تجربه برد نداشت که بالاخره در دور برگشت مسابقات این طلسم شکسته شده و پرسپولیس با یحیی گل محمدی برابر این 2 تیم برنده شد.

حالا آلومینیوم اراک تنها تیمی است که از پرسپولیس تحت هدایت گل محمدی نباخته و می تواند در این عرصه تنها تیم هم بماند، اگر آلومنیوم برابر پرسپولیس در بازی برگشت هم بازنده نشود، یک آمار قابل توجه برای خود ثبت کرده است.

 

انتهای پیام/
پرسپولیس پرسپولیس تهران آلومینیوم اراک لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس پرسپولیس و آلومینیوم اراک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر