کد خبر: 1101614 A

قلعه‌نویی با گل گهر امروز به مصاف تیمی می‌رود که خاطرات زیادی از آن دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، یکی از دیدارهای حساس هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر عصر امروز میان دو تیم تراکتور و گل گهر در تبریز رقم خواهد خورد.

از نکات جذاب این بازی حضور امیر قلعه‌نویی روی نیمکت تیم سیرجانی و تقابلش با تیمی است که در دو مقطع هدایت آن را بر عهده داشته و با وجود نتایج خیلی خوبی که کسب کرده دستش از رسیدن به جام کوتاه مانده است.

قلعه نویی ابتدا در لیگ یازدهم و پس از جدایی از سپاهان به تبریز رفت و روی نیمکت تراکتور نشست و در حالیکه تیمش تا یک قدمی قهرمانی هم پیش رفت ولی مشکلات زیادی از جمله اشتباهات داوری او را از رسیدن به جام محروم کرد. اوج این مشکلات در بازی با استقلال رخ داد که محسن ترکی به اشتباه در دقایق ابتدایی بازی حاج صفی را اخراج و یک پنالتی به سود استقلال اعلام کرد که سرنوشت بازی را تغییر داد و در پایان فصل با اختلاف یک امتیازی از صدر جدول در جایگاه دوم قرار گرفت.

مقطع دوم حضور قلعه‌نویی روی نیمکت تراکتور در نیم فصل دوم لیگ پانزدهم رقم خورد و در ادامه وی در لیگ شانزدهم هم روی نیمکت تراکتور نشسته بود و تا مقطعی از فصل پا به پای پرسپولیس در کورس بالای جدول پیش رفت ولی مشکلاتی از قبیل جدایی بازیکنانی مثل سروش رفیعی در نیم فصل و بسته شدن پنجره باشگاه و مصدومیت چند نفر در مقاطع حساس فصل این تیم را از کورس قهرمانی عقب انداخت و در حالیکه تراکتور به فینال جام حذفی هم صعود کرده بود مقابل نفت تهران تن به شکست داد تا از قهرمانی در این تورنمنت هم باز بماند.

حالا قلعه‌نویی به مصاف تراکتور خواهد رفت و در تبریز مقابل این تیم بازی خواهد کرد و مقابل تیمی که خاطرات زیادی از آن دارد قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/
امیر قلعه‌نویی گل گهر سیرجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر