کد خبر: 1101039 A

به نمایندگی از فدراسیون کشتی؛

وزیر ورزش و جوانان امروز در محل تمرین تیم ملی کشتی فرنگی و آزاد حضور پیدا کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تمرین نوبت عصر امروز ملی پوشان در خانه کشتی پهلوان شهید مصطفی صدرزاده، پذیرای حضور مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان بود.

وزیر ورزش به همراه سیدرضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک و مهدی علی نژاد، معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در محل اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی فرنگی و آزاد حضور پیدا کرد که با استقبال و خوشامدگویی علیرضا دبیر به عنوان ریاست فدراسیون کشتی همراه بود. همچنین غلامرضا محمدی و محمد بنا به عنوان سرمربیان تیم های کشتی آزاد و فرنگی هم در این خوشامدگویی حضور داشتند.

در ابتدای بازدید وزیر ورزش از اردوی تیم ملی در فاصله 28 روز مانده تا آغاز مسابقات المپیک توکیو، دبیر سخنرانی کرد و از حضور وزیر و همراهانش تشکر کرد. سپس نوبت به وزیر ورزش رسید که برای لحظاتی با ملی پوشان گفتگو کرد و ضمن بررسی وضعیت اردو برای آنها در مسابقات پیش رو آرزوی موفقیت داشت. همینطور آقایان محمدی و بنا هم شرایط اردونشینان تیم ملی را گزارش کردند.

در پایان این دیدار محمد بنا به نمایندگی از فدراسیون کشتی تندیسی از جهان پهلوان تختی را به وزیر ورزش به رسم یادبود اهدا کرد. 

چهاردهمین مرحله از اردوی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان برای حضور در المپیک توکیو از روز 15 تیرماه آغاز شده و تا 25 تیرماه در خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده برگزار می شود. همچنین اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان هم که از روز11 تیرماه آغاز شده تا 22 تیرماه دنبال می‌شود.

گزارش از : محدثه بخشی

انتهای پیام/
فدراسیون کشتی کشتی وزیر ورزش کمیته ملی المپیک علیرضا دبیر محمدبنا المپیک توکیو۲۰۲۰
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر