کد خبر: 1100809 A

دیدار روز گذشته پیکان - سپاهان تحت تاثیر صحنه‌های مشکوک داوری بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، دو تیم پیکان و سپاهان روز گذشته در ورزشگاه شهدای شهر قدس به مصاف هم رفتند که این دیدار جنجالی در پایان با تساوی یک - یک به پایان رسید. این نتیجه در حالی رقم خورد که پیکانی‌ها به شدت به عملکرد داور مسابقه معترض بودند و عقیده داشتند دو اشتباه تاثیرگذار به ضرر آنها و به سود سپاهان رخ داده که باعث شده پیروزی از آنها گرفته شود. این دو صحنه مربوط به گل سپاهان بود که پیکانی‌ها عقیده داشتند در موقعیت آفساید به ثمر رسیده و دیگری صحنه برخورد توپ با دست مدافع سپاهان در محوطه جریمه بود که پیکانی‌ها برخلاف داور مسابقه معتقد به ضربه پنالتی بودند.

IMG-20210706-WA0034

نوید مظفری در گفتگو با ایلنا در خصوص این صحنه می‌گوید: در اینجا بازیکنان سپاهان در موقعیت آفساید قرار دارند و حتی اگر پایشان به توپ نخورده باشد حضورشان در صحنه تاثیرگذار است و این گل مردود بود.


صحنه دوم مربوط به برخورد توپ با دست مدافع سپاهان در محوطه جریمه است. در این صحنه پیکانی‌ها مدعی یک ضربه پنالتی بودند که داور چنین نظری نداشت:

01620172

نوید مظفری عقیده دارد در این صحنه خطای پنالتی رخ نداده چرا که توپ غیر ارادی با دست بازیکن برخورد می‌کند و دست او در حالت غیر عادی قرار نداشته و در راستای بدنش بوده است.

انتهای پیام/
پیکان سپاهان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر