کد خبر: 1100712 A

شاگردان امیر قلعه نویی در دیداری حساس موفق به شکست آلومینیوم اراک شدند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، شب گذشته تیم گل گهر سیرجان در ورزشگاه خانگی خود موفق شد در دقایق پایانی با نتیجه 2 بر یک آلومینیوم اراک را شکست دهد و با 38 امتیاز در رده چهارم جدول قرار بگیرد. 

این پیروزی ارزشمند درحالی به دست آمد که شب پیش از این بازی امیر قلعه نویی به دلیل مسمومیت غذایی راهی بیمارستان شد و حضور وی در بازی حساس گل گهر در برابر آلومینیوم اراک در هاله از ابهام قرار داشت. اما با نظر پزشک معالج قلعه نویی مرخص شد و مقرر شد تا چند روزی در خانه به استراحت بپردازد.

قلعه نویی و شاگردانش که نیاز مبرمی به پیروزی در این بازی 6 امتیازی داشتند علی رغم کسالتی که داشت و پزشک دستور داد تا وی چند روزی را استراحت کند اما ترجیح داد تا در این بازی حساس بازیکنان خود را تنها نگذارد و آنها را از نزدیک هدایت کند.

گل گهر در این بازی در نیمه نخست توسط یونس شاکری به گل رسید اما در نیمه دوم حامد پاکدل از روی نقطه پنالتی موفق شد گل تساوی را وارد دروازه گل گهر کند. شاگردان قلعه نویی طبق عادت همیشگی خود در بازی های لیگ برتر باز هم موقعیت های زیادی از دست دادند تا موقعیت سوزی آنها خشم ژنرال را در پی داشته باشد. اما سرانجام گادوین منشا در دقیقه 94 موفق شد از روی نقطه پنالتی گل برتری گل گهر را به ثمر برساند تا شاگردان قلعه نویی در خانه موفق به کسب 3 امتیاز سرنوشت ساز شوند.

photo_۲۰۲۱-۰۷-۰۷_۱۱-۰۵-۴۰

انتهای پیام/
امیر قلعه نویی لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس گل گهر سیرجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر