کد خبر: 1100699 A

هفته بیست و شمم رقابت‌های لیگ برتر هم به پایان رسید.

به گزارش ایلنا، هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر به پایان رسید و 8 بازی در دو روز مختلف انجام شد و مطابق هر هفته برخی از بازیکنان با عملکرد خوبی که در ترکیب تیم‌هایشان داشتند توانستند تاثیرگذار باشند و به همین منظور مطابق هر هفته تیمی منتخب از این نفرات تشکیل دادیم که به شرح زیر است:

 

دروازه‌بان: محمدامین رضایی (ماشین سازی)

شاگردان علیرضا اکبرپور در هفته بیست و ششم کار ارزشمندی انجام داده و توانستند مس رفسنجان را با نتیجه پر گل 3 بر صفر شکست دهند. در کنار عملکرد خوب قوای تهاجمی این تیم نباید از بازی خوب رضایی در چهارچوب دروازه به سادگی گذشت که با واکنش‌های به موقعش چندبار مانع فروپاشی دروازه شد و یک کلین شیت با ارزش ثبت کرد.

 

مدافع راست: مهدی شیری (پرسپولیس)

در روزی که شاگردان یحیی گل‌محمدی عملکرد خوب و قابل قبول همیشگی را نداشتند و گرمای هوای اهواز این تیم را زمین گیر کرده بود، فولادی‌ها در کنار سازمان دفاعی موفق حساب ویژه‌ای روی نفوذ از کناره‌ها برای رسیدن به دروازه پرسپولیس باز کرده بودند که مهدی شیری، مدافع راست این تیم عملکرد کم نقصی از خودش به جا گذاشت و اجازه نفوذ از سمت راست خط دفاعی تیمش را نداد.

 

مدافع میانی: موسی کولیبالی (فولاد خوزستان)

مدافع مالیایی فولاد در لیگ بیستم یک ستون مستحکم در مرکز خط دفاعی این تیم بوده و در اکثر دیدارهایی که به میدان رفته یکی از برترین‌های تیمش لقب گرفته است. کولیبالی مقابل مهاجمان پرسپولیس هم ایستادگی خوبی داشت و روی زمین و هوا کم اشتباه ظاهر شد تا دروازه مرادیان خیلی تحت فشار قرار نگیرد.

 

مدافع میانی: وحید محمدزاده (ذوب آهن)

مدافع میانی ذوب آهن که وظیفه کاپیتانی این تیم را هم بر عهده دارد عملکرد خیلی خوبی در دیدار با سایپا داشت و در کنار اینکه روی اکثر حملات حریف ایستادگی خوبی نشان داد توانست در ثانیه‌های پایانی بازی گل تساوی بخش تیمش را هم به ثمر برساند و تیمش را از شکست در یک بازی خیلی مهم و سرنوشت ساز نجات دهد.

 

مدافه چپ: محمد نادری (استقلال)

در ترکیب استقلال رفته رفته جا افتاده و تبدیل به یک مهره کلیدی شده است. محمد نادری مقابل تیم سابقش از خوب‌های ترکیب آبی پوشان بود که هم در فاز دفاعی کم اشتباه ظاهر شد و هم بارها و بارها با نفوذها و ارسال‌هایش از کنار زمین توانست روی دروازه تراکتور موقعیت ایجاد کند و خطرساز باشد.

 

هافبک دفاعی: محمود مطلق زاده (صنعت نفت)

هافبک دفاعی صنعت نفت در دیدار مقابل نساجی در کنار عملکرد خوبی که در پست خودش به عنوان یک هافبک دفاعی ایفا کرد و توانست به کمک خط دفاع تیمش برود و حملات تیم حریف را خنثی کند، در بازیسازی برای مهاجمان هم خوب عمل کرد و در نهایت با زدن تک گل تیمش در این بازی، عملکرد خوب خودش را تکمیل کرد.

 

هافبک دفاعی: احمد زنده روح (گل گهر)

هافبک تیم گل گهر سیرجان که این فصل عملکرد فوق العاده ای در ترکیب تیمش داشته در بازی مقابل آلومینیوم هم توانست درخشان ظاهر شود و بارها با پاس‌‌های دقیق خودش روی دروازه حریف خطر ایجاد کرد و پاس گلی که شاکری به ثمر رساند را هم او داد تا بهترین بازیکن تیمش در این دیدار باشد.

 

هافبک هجومی: علیرضا کوشکی (پیکان)

هافبک هجومی پیکان عملکر خیلی خوبی مقابل یکی از دو مدعی اصلی قهرمانی لیگ برتر یعنی سپاهان از خودش به نمایش گذاشت و تک گل تیمش را هم در این بازی به ثمر رساند تا یک امتیاز ارزشمند در اختیار تیمش قرار بگیرد و دست خالی از زمین خارج نشوند. کوشکی موقعیت های دیگری هم برای تیمش ایجاد کرد که از دست رفتند.

 

هافبک هجومی: بهمن سالاری (ماشین سازی)

ماشین سازی در هفته بیست و ششم واقعا عملکرد درخشانی داشت و یکی از نفرات خوب این تیم هم بهمن سالاری، هافبک هجومی این تیم بود که یکی از گل های تیمش را به ثمر رساند و روی موقعیت های دیگر این تیم هم توانست نقش موثری ایفا کند.

 

هافبک هجومی: حسین مهربان (پدیده)

برای چندمین بار است که ستاره تیمش در بازی لقب می‌گیرد و در بین برترین های هفته جا دارد. حسین مهربان در کنار بازی خوبی که از خودش مقابل نفت مسجد سلیمان به نمایش گذاشت، گل برتری بخش تیمش را هم در این بازی به ثمر رساند تا عملکرد مفیدی برای تیم مهدی رحمتی داشته باشد.

 

مهاجم: مهدی قایدی (استقلال)

عملکرد فوق العاده‌ای مقابل تراکتور داشت و حتی می‌توان او را بهترین بازیکن هفته دانست. بارها با حرکات ویرانگر خود خط دفاعی حریف را از پیش رو برداشت و موقعیت ساخت و خودش هم دو تا از آنها را تبدیل به گل کرد (یکی از آنها گل به خودی مدافع حریف ثبت شد) و اگر دقت می‌کرد می‌توانست گل‌های بیشتری هم به ثمر برساند.

 

انتهای پیام/
هفته بیست و ششم لیگ برتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر