کد خبر: 1100541 A

سرمربی صنعت نفت معتقد است بازیکنان این تیم در بازی با نساجی تمرکز نداشتند.

به گزارش ایلنا، سیروس پورموسوی سرمربی تیم صنعت نفت آبادان بعد از تساوی این تیم در برابر نساجی مازندران اظهار داشت: متاسفانه یک بار دیگر در شرایطی که بازی در اختیار ما بود سه امتیاز بازی نصیب ما نشد. در نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم و به گل رسیدیم. بعد از گل بازیکنان ما تمرکزشان را از دست دادند. ما هفته‌ها کیفیت فنی‌مان را نشان داده بودیم و نباید بعد از زدن گل تمرکزمان را از دست می‌دادیم. در نیمه دوم هم هرچه زدیم به در بسته خورد. نساجی از این بازی مساوی می‌خواست و با تمام وجودشان از این امتیاز دفاع کردند. 

وی افزود: داور با اخطارهایی که داد کمی جو بازی را برهم زد. با وجود اینکه این بازی برای هر دو تیم مهم بود اما هم نساجی و هم تیم ما بارها در جریان بازی، فوتبال جوانمردانه را به نمایش گذاشتیم. به آقای الهامی هم به خاطر روح جوانمردانه تیم‌شان تبریک می‌گویم.  تمام تلاش ما این بود که بازیکنان با آرامش بازی کنند. بعد از دو برد هیجانی شده بودند و به دنبال کسب سهمیه بودند و ذهن‌شان درگیر شد. وقتی با فشار و استرس بازی می‌کنید بهتر از این نمی‌شود. امیدوارم از این بازی درس بگیرند و کیفیت‌مان را در بازی با سپاهان نشان دهیم. 

پورموسوی در مورد حضور خود روی نیمکت صنعت نفت در فصل بعد بیان کرد: من فردا با آقای عیسی‌زاده در رابطه با برنامه‌های آینده نشست دارم. باید منابع مالی و پرداخت‌ها مشخص شود. ما به باشگاه اعلام کرده‌ایم که آماده‌ایم فصل آینده هم در این تیم بمانیم. فقط بحث مالی و بودجه می‌ماند. من انتظار ندارم همین الان به بازیکنان پول بدهند چون پولی نیست. بازیکنان ۶۵ درصد قراردادشان را گرفته‌اند و بدون دغدغه بازی می‌کنند اما برای آینده باید این مسائل حل شود.

وی ادامه داد: شاید حتی مدیریت باشگاه نتواند به بازیکنان تعهدی بدهد. من تعهد و قرارداد دارم. من هستم. شرایط من این است که قرارداد بازیکنان فعلی تمدید شود و نفرات مدنظرمان هم به تیم اضافه شود. اگر این اتفاق رخ بدهد می‌توانیم برنامه‌هایمان را عملی کنیم اما اگر این اتفاقات نیفتد ماندن من تاثیری در تیم ندارد. ما لیست خالی در تیم‌مان زیاد داریم و نمی‌توانیم بازیکن مازاد اعلام کنیم. ابزار من بازیکن است. اگر بازیکن باشد با افتخار در خدمت مردم آبادان هستیم.

او در پایان در خصوص عملکرد داوری بیان کرد: داور در نتیجه تاثیرگذار نبود. توقف‌ها زیاد بود. اخطاری هم که به ریکانی داد اشتباه بود. من از او قول گرفتم که اگر این اخطار اشتباه بود شهامت این را داشته باشد از مردم آبادان و ریکانی عذرخواهی کند. داور، بازی را مدیریت کرد. 

 

انتهای پیام/
لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس سیروس پورموسوى صنعت نفت آبادان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر