کد خبر: 1100515 A

سرمربی سپاهان از دلایل تساوی مقابل پیکان صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، محرم نویدکیا، سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان پس از توقف تیمش مقابل پیکان در نشست خبری گفت: بازی خوبی انجام دادیم. در نیمه اول تلاش کردیم حملات خوبی روی دروازه حریف به وجود بیاوریم و تا حدودی موفق بودیم، اما ضربات خوبی به چارچوب نزدیم. از موقعیت‌هایی که پشت محوطه نصیب‌مان شد، به خوبی شوت در چارچوب نزدیم و باید در این باره بهتر اقدام می‌کردیم. یک گل خوردیم و در حین بازی، تلاش کردیم خودمان را کنترل کنیم. بچه‌های ما خودشان را در کورس رقابت شدیدی محک می‌زنند و کمی عجولانه بازی می‌کردیم.

وی در مورد 45 دقیقه دوم مسابقه اظهار داشت: در نیمه دوم بازی خیلی خوبی بود و ما تلاش کردیم از هر راهی که فکر می‌کردیم به گل می‌رسیم، استفاده کنیم. به ویژه در 15 دقیقه پایانی احساساتی شدیم و توپ‌ها را از مرکز زمین ارسال می‌کردیم که کار فوق‌العاده اشتباهی انجام می‌دادیم. با این حال کنترل بازیکنان در آن شرایط سخت است و آنها تلاش می‌کردند از اولین راهی که به ذهن‌شان می‌رسید، استفاده کنند. باید از کناره‌ها بهتر استفاده می‌کردیم و باید بگویم نیمه دوم خوبی بود.

سرمربی سپاهان با تمجید از بازی تدافعی خودروسازان تصریح کرد: پیکان 45 دقیقه فوق‌العاده خوب دفاع کرد و تراکم زیادی در یک سوم دفاعی داشتند. آنها تلاش می‌کردند کمترین شانس را به ما بدهند و به پیکان تبریک می‌گویم. از آنهایی نیستم که بگویم رقیب بازی را بسته بود، چون ما باید کارهای بهتری می‌کردیم. پیکان مقاومت خیلی خوبی کرد و امیدوارم در بازی‌های بعدی نیز همین شرایط را ادامه دهند.

سرمربی سپاهان در مورد غیبت چند بازیکن تأثیرگذار این تیم از جمله محمدرضا خلعتبری عنوان کرد: من به همه بازیکنان خود احتیاج دارم. غیبت آنها ممکن است تأثیرگذار باشد، اما سایر بازیکنان هستند و خیلی به اینکه یکی دو بازیکن خود را در اختیار نداشته باشم، فکر نمی‌کنم. همه بازیکنانم برای من ارزشمند هستند و هر یک از آنها در زمان نیاز به تیم کمک خواهند کرد.

وی در مورد شایعه انتقال بویان کرکیچ به سپاهان اظهار داشت: من هفته گذشته هم گفتم و حالا هم این موضوع را تکرار می‌کنم. من نیازی به بازیکنان دیگری ندارم و اگر هر یک از بازیکنانم به هر دلیلی نخواهد در این مجموعه کار کند، درباره ورود نفرات جدید تصمیم می‌گیرم. من از بازیکنان سپاهان راضی هستم و علاقه زیادی به تغییرات ندارم.

«دلم نمی‌خواهد هیچ بازیکن خارجی به تیمم اضافه کنم.»، نویدکیا ضمن بیان این جمله گفت: بازیکنانی که دارم، خوب هستند و بازیکنان خارجی که می‌آیند، باید بتوانند در کشورمان بازی کنند. اگر بازیکن خوبی را هم شانسی از خارج بیاوریم، اما او با فرهنگ ایران و فرهنگ ما کنار نیاید، به ما کمک نخواهد کرد. ترجیح می‌دهم بازیکنان خارجی را که یکی دو سال در ایران بازی کرده‌اند و فرهنگ ما را می‌دانند به خدمت بگیریم. اگر در آن زمان هم کمی بیشتر هزینه کنیم، با خیال راحت بازیکن خارجی می‌گیریم. این شرایط خیلی خیلی بهتر است تا شانسی بازیکن بگیریم و هزینه را هدر دهیم.

انتهای پیام/
سپاهان اصفهان محرم نویدکیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر