کد خبر: 1100459 A

المپین دوومیدانی در ماده ۴۰۰ متر گفت:‌ امیدوارم در فینال المپیک شرکت کنم تا یک رکورد خوب در این تورنمنت بزنم.

به گزارش ایلنا، مهدی پیرجهان ملی پوش و المپین دوومیدانی در ماده ۴۰۰ متر با مانع درباره شرایط خود پیش از المپیک توکیو عنوان کرد: از نوزده سالگی هفت بار رکورد ملی را جابجا کردم که هر ۷ بار هم رکورد دست خودم بود. یک روند صعودی خوبی طی این ۲ سال داشتم و ۵ تاریخ سازی را در عرصه بین المللی هم انجام دادم. آخرین رکوردی که زده شد ۴۹,۳۳ بود که در هندوستان تکرار کردم و رکورددار مسابقات این کشور هم هستم. همچنین در لیگ باشگاه های کشور در سال ۹۹ در ایران تکرار کردم.

او گفت:‌المپیکی ها روی رکورد ۴۷ و ۴۸ هستند که رکورد تمرینی من ۴۸ است و تجربه دویدن با دوندگان مطرح جهان را دارم و از این بابت استرس ندارم. امیدوارم نماینده لایق ورزش ایران در المپیک توکیو باشم. من دونده ای هستم که تاریخ سازی کرده ام و به خدا امید دارم. امیدوارم در فینال المپیک شرکت کنم تا یک رکورد خوب در المپیک بزنم و جایگاه دوومیدانی ایران را در این تورنمنت به رخ همه بکشم.

پیرجهان عنوان کرد:‌این روزها فقط تمرین می کنم. هیچ اوقات فراغتی ندارم و چند سالی با این روال پیش رفته ام و البته مسابقات مهمی را پیش رو دارم که باید زمانم را روی هدفم بگذارم. ایوب دادروان مربی من است و ۵ سالی است این رشته را شروع کرده ام که نتایج مطلوبی حاصل شده است. ۴ سالی است به تیم ملی راه پیدا کردم . همه چیز خوب بوده است و سخت تمرین می کنم تا رکورد خودم را ارتقا دهم.

دونده تیم ملی دوومیدانی اظهار کرد:‌تاریخ اعزام ما ۲ مرداد است و هشتم مرداد ماه مسابقه ما برگزار می شود. احتمال تغییر برنامه هست اما فعلا در مراسم رژه نیستم. با تمام توانم پا در این عرضه گذاشته و اصلا کم نمی گذارم. ان شاالله نتیجه مطلوب را به دست بیاورم. این رشته را کمی دیر شروع کرده ام اما تجربه دویدن در قطر را درم و ترسی نبست به هیچ رقیبی ندارم.

انتهای پیام/
دومیدانی مهد ی پیرجهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر