کد خبر: 1100440 A

هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال

استقلال تهران بازی خانگی مقابل تراکتور تبریز را با درخشش مهدی قایدی با برد پشت سر گذاشت.

به گزارش ایلنا، در‌چارچوب مسابقات هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال از ساعت 19:15 امروز تیم‌های استقلال تهران و تراکتور تبریز به مصاف هم رفتند.

نیمه نخست این بازی با یک صحنه مشکوک داوری برخورد توپ به میلاد فخرالدینی درون محوطه جریمه تراکتور بدون گل زده و با تساوی به پایان رسید تا تیم‌ها با این نتیجه به رختکن بروند.

fhcd

در نیمه دوم تیم استقلال با استفاده از اشتباه خط دفاعی حریف توسط مهدی قایدی به دو گل رسید. قایدی ابتدا در دقیقه 55 از پاس به عقب اشتباه استفاده کرده و توپ را از بالای دستان اخباری عبور داد و سپس 4 دقیقه بعد او مجددا از اشتباه خط دفاعی قرمزپوشان استفاده کرد تا با یک ضربه مطمئن برای دومین بار در این مسابقه گلزنی کند.

قایدی

فیروز کریمی برای تغییر نتیجه بازی چندین تغییر در ترکیب اصلی تیمش ایجاد کرد تا اینکه در دقیقه 3+90 روی یک ارسال امین اسدی موفق شد ضربه سرش را به تور دروازه استقلال بچسباند تا اختلاف دو تیم به یک گل کاهش پیدا کند اما در نهایت آبی پوشان برنده بازی شدند.

قایدی2

استقلال با برتری مقابل تراکتور تبریز پس از برتری مقابل گل گهر و شکست ناپذیری برابر آلومینیوم اراک یکی دیگر از تیم‌های مدعی کسب سهمیه آسیایی را از پیش رو برداشت تا 47 امتیازی شود و همچنان رتبه سوم را در اختیار داشته باشد.


تیم داوری

داور: پیام حیدری / کمک ها: سعید علی نژادیان – فرهاد مروجی؛ داور چهارم: عبدالنبی پورخلف / ناظر داوری: محسن ترکی

اخطار

کارت زرد

محمد نادری (45+7) و عارف غلامی (73) از استقلال

محمد عباس زاده (37)، محمدرضا اخباری (55)، محمد قادری (90) و بهزاد سلامی(1+90) از تراکتور


ترکیب استقلال

 سید حسین حسینی، عارف غلامی، محمدحسین مرادمند، سیاوش یزدانی، محمد نادری(هروویه میلیچ، 2+90)، احمد موسوی، مهدی مهدی‌پور(65- داریوش شجاعیان)، آرش رضاوند(سعید مهری، 84)، مسعود ریگی(سبحان خاقانی،3+90)، مهدی قایدی و ارسلان مطهری(آرمان رمضانی، 84)

استقلال تهران

ترکیب تراکتور

محمد رضا اخباری، ابوالفضل رزاق‌پور، هادی محمدی، پیمان کشاورز(20- سعید ایران خواه)، علی فتحی، محمد عباس‌زاده، محمد قنبری، میلاد فخرالدینی، سامان نریمان جهان، پیمان بابایی و بهزاد سلامی

تراکتور تبریز

انتهای پیام/
استقلال تهران هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال تراکتور تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر