کد خبر: 1100183 A

هری مگوایر به صراحت اعلام کرده است که هدف انگلیس قبل و در طول یورو 2020 کسب اولین قهرمانی اروپا در تاریخ این کشور بوده است.

به گزارش ایلنا، هری مگوایر، مدافع میانی منچستر یونایتد همچنین از گرت ساوت گیت سرمربی تیم ملی انگلیس که هم به او و هم به بقیه هم تیمی‌هایش کمک کرد، تشکر کرد.

مگوایر پیش از بازی با دانمارک در نیمه نهایی یورو 2020 گفت: "قهرمانی در این تورنمنت از قبل هدف بوده و هنوز این هدف باقی مانده است. اگر ما برنده شویم برای کل کشور بسیار خوشحال خواهم بود. ما در حال ماجراجویی با هم هستیم و در حال حاضر روند به خوبی پیش می رود؛ امیدوارم ادامه یابد.

من نمی‌توانم به اندازه کافی درباره گرت [ساوت گیت] و آنچه او برای من و این تیم انجام داده صحبت کنم. عدم دریافت گل فقط مربوط به ما مدافعان نیست، این به دروازه بان هم مربوط است، چننی عملکردی از یک تیم می‌آید، از یک پایگاه، یک پایه می‌آید. این از فشار بازیکنان است که توپ را به حرکت در آورده و بی وقفه کار می‌کنند. 

من فکر می‌کنم انگلیس در گذشته شانس‌های زیادی برای کسب قهرمانی در یورو داشته است. اما ما روی خودمان متمرکز هستیم. ما تقاضای زیادی از یکدیگر داریم، ما خواهان قهرمانی در مسابقات هستیم و ما فقط روی هر بازی تمرکز می‌کنیم. ما در مکان بسیار بهتری نسبت به آخرین نیمه نهایی [در جام جهانی 2018] هستیم. ما از آن تجربه و از بازی‌ها یاد گرفته‌ایم. شما مشاهده کردید که از اولین بازی در این تورنمنت تا بازی اوکراین پیشرفت کرده‌ایم، اما هنوز باید مسیری طولانی را طی کنیم."

انتهای پیام/
تیم ملی فوتبال انگلیس یورو 2020 هری مگوایر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر