کد خبر: 1099849 A

شاگردان سیروس پورموسوی به نظر می‌رسد دوباره به روزهای اوج خود بازگشته اند و به دنبال قرار گرفتن در بین برترین تیم های لیگ بیستم هستند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در چارچوب هفته بیست و ششم مسابقات لیگ برتر شاگردان سیروس پورموسوی در صنعت نفت آبادان از ساعت 21 در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف نساجی مازندران خواهند رفت.

این در حالی است که صنعت نفت بعد از تعطیلات یک ماه لیگ برتر به دلیل حضور تیم ملی در مرحله انتخابی جام جهاین 2022 قطر در دو بازی خود در برابر سایپا و نفت مسجد سلیمان موفق صد در صد امتیازات را کسب کند تا شاگردان پورموسوی بعد از 5 ماه ناکامی دوباره اوج بگیرند.

تا پیش از این آخرین پیروزی صنعت نفت در لیگ بیستم به بیست و یکم ده ماه سال 1399 باز می‌گردد که با تک گل طالب ریکانی از روی نقطه پنالتی موفق شدند نساجی مازندران را در دیدار رفت در ورزشگاه وطنی قائمشهر شکست دهند. بعد از این بازی برزیلی ها در 12 بازی خود نتوانستند حریفان را شکست دهند و تنها موفق به کسب 5 تساوی شدند و فقط 3 بار موفق به امر گلزنی شدند تا بر خلاف روزهای نخست لیگ بیستم که هواداران این تیم رویایی حضور در فصل بعدی لیگ قهرمانان آسیا را در سر می‌پروراندن، حالا کابوس سقوط به سراغ آنها بیاید.

مشکلات مالی که همیشه دست به گریبان این تیم جنوبی در سال های متمادی بوده است و از طرفی مصدومیت مهره های کلیدی این تیم  این بار بلای جان پورموسوی و شاگردانش شد و به یکباره صنعت نفت را از عرش به فرش رساند. کابوسی که سال پیش بعد از جدایی اسکوچیچ نیز برای این تیم اتفاق افتاد. تیمی که زیر نظر مربی کروات بین صدرنشینان حضور داشت بعد از جدایی او برای پذیرفتن سکان هدایت تیم ملی دیگر روی خوشی به خود ندید و با عملکرد سینوسی خود و باخت های متوالی رویاپردازی های خود را پرپر شده دید.

نفت مسجد سلیمان یک - صنعت نفت آبادان 2؛ دومین پیروزی متوالی شاگردان پورموسوی

اما حالا گویا تعطیلات لیگ برتر نه تنها به سود تیم ملی بوده است بلکه بیشترین سود را به صنعت نفت رسانده است. شاگردان پورموسوی حالا بعد از یک اردو دو هفته ای در تهران و انجام بازی دوستانه از نظر روحی و فنی ریکاوری شده اند و با اضافه شدن مصدومان این تیم به ترکیب، شرایط این تیم دارد به بهترین شکل ممکن رقم می‌خورد. 
نفتی ها سال پیش با 41 امتیاز در رده هفتم جدول جایی گرفتند و تنها 9 امتیاز با بهترین عملکرد خود در تایخ لیگ برتر فاصله دارند و به نظر می‌رسد شاگردان پورموسوی  فرصت این را دارند تا این رکورد را ارتقا ببخشند و حتی بتوانند شانس خود را برای حضور دربین 4 تیم برتر لیگ بیستم را امتحان کنند.

انتهای پیام/
لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس صنعت نفت آبادان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر