کد خبر: 1099756 A

تیم‌های والیبال ساحلی زیر 19 سال ایران با صعود به جمع هشت تیم برتر مرحله یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانی آسیا، سهمیه رقابت‌های جهانی دریافت کردند.

به گزارش ایلنا و به نقل از فدراسیون والیبال، مرحله مقدماتی سومین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی زیر 19 سال آسیا که از روز شنبه در تایلند آغاز شده است، امروز (دوشنبه) به پایان رسید.

پس از پایان مرحله مقدماتی، هشت تیم از کشورهای تایلند (سه تیم)، ایران (دو تیم)، قزاقستان (دو تیم) و استرالیا به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند و با توجه به اینکه کشور تایلند میزبان رقابت‌های جهانی است، پنج تیم دیگر سهمیه مسابقات جهانی دریافت کردند.

بدین ترتیب تیم والیبال ساحلی الف ایران (ابوالحسن خاکی‌زاده –  علی قربان پسندی) که در گروه خود صدرنشین شده بود، به جدول اصلی مسابقات جهانی راه یافت.

تیم والیبال ساحلی ب ایران نیز (آرمین کمی-  امیررضا زمانی) که در گروه A مرحله مقدماتی این رقابت‌ها، در جایگاه دوم قرار گرفت و سهمیه جهانی را در جدول مقدماتی مسابقات دریافت کرد.

همچنین قرعه‌کشی مرحله دوم مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی مردان زیر 19 سال آسیا برگزار شد و تیم‌های الف و ب ایران حریفان خود را شناختند.

تیم ایران ب ساعت 14 به وقت تایلند (11 و 30 به وقت تهران) به مصاف قزاقستان یک می‌رود و تیم ایران الف از ساعت 16 به وقت تایلند (13 و 30 دقیقه به وقت تهران)، برابر تایلند سه صف آرایی خواهد کرد.

کشور تایلند میزبان مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی زیر 19 و 21 سال جهان نیز است که این رقابت‌ها در رده سنی زیر 19 سال از 23 تا 28 شهریورماه و در رده سنی زیر 21 سال از دوم تا هفتم مهرماه سال جاری در شهر Roi Et برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/
والیبال والیبال ساحلی فدراسیون والبیال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر