کد خبر: 1099659 A

ادعای جالب هافبک پرسپولیس

هافبک جوان پرسپولیس معتقد است این تیم در فصل جاری نیز قهرمان لیگ برتر خواهد شد.

علیرضا خدایی هافبک جوان پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص حضور خود در این تیم و تجربه بازی در یکی از برترین تیم های ایران و آسیا گفت:  من از تیم زیر 13 سال های در پرسپولیس بودم و تجربه کاپیتانی در همه رده های پرسپولیس را داشته‌ام. افتخار میکنم با لباس این تیم 124 گل زده ام که 8 گل آن به استقلال بوده که کار هرکسی نیست. از پرسپولیس به تیم ملی جوانان رسیده ام و همه چیز را مدیون این باشگاه هستم. از کودکی آروزی من پوشیدن لباس پرسپولیس بود و خدا را شاکر هستم با اعتماد کادرفنی این آرزوی من محقق شد و حالا لباس مقدس پرسپولیس را برتن دارم.

وی در مورد وضعیت این تیم در این روزها و دیدار حساس این تیم با فولا و همچنین کسب پنجمین قهرمانی متوالی در لیگ برتر اظهار داشت: فولاد تیم بزرگ و قابل احترامی است و مطمئنا ما کار سختی در خوزستان خواهیم داشت. اما خداراشکر همه چیز خوب است و بازیکنان و اعضای کادرفنی تمام تمرکز خود را برای کسب قهرمانی در لیگ برتر گذاشته‌اند. 

خدایی درباره تجربه بازی در کنار سید جلال حسینی و دیگر بازیکنان پرسپولیس گفت: آقا سید علاوه براینکه یک الگو اخلاقی و فنی برای بازیکنان جوان بوده است همیشه حامی جوان‌ها نیز بوده و در همه زمینه ها سعی داشته است تا تجربیات خود را به بازیکنان منتقل کند. برای من افتخار بزرگی است که در کنار ایشان بازی میکنم و به شخصه همیشه حواسم به رفتار و منش ایشان است و آقا سید الگو من است. اشگاه پرسپولیس بازیکنان بزرگ و با تجربه ای را در اختیار دارد و آرزوی هر تیمی است که یکی از این بازیکنان را در اختیار داشته باشد. همه تلاش من این است تا به بهترین شکل ممکن از تجربیات آنها بهره ببرم و آنها مثل یک برادر بزرگتر به من کمک می‌کنند.

وی در مورد تجربه بازی زیر نظر یحی گل محمدی و همچنین حمید مطهری بیان کرد: چیزی که حضور من در پرسپولیس را لذت بخش تر می‌کند آنجاست که افتخار شاگردی آقا یحیی و آقای مطهری را دارم. این تو بهترین مربیان حال حاضر فوتبال ایران هستند و آرزوی هر بازیکنی است که زیر نظر این دو مربی کار کند. من چیزهای زیادی از آنها یاد میگیرم و آقای گل محمدی و مطهری به خوبی به بازیکنان جوان بها می‌دهند و هر نکته ای که لازم باشد را به ما گوشزد می‌کنند و این می‌تواند چراغ راهی برای موفقیت ما باشد.

انتهای پیام/
پرسپولیس یحیی گل محمدی پرسپولیس تهران سید جلال حسینی لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس علیرضا خدایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر