کد خبر: 1098714 A

سعید دقیقی هم از فدراسیون عزیزی خادم رفت،احمدرضا براتی هم کناره گیری کرد، استعفا شهره موسوی هم هنوز روی میز رئیس فدراسیون است و ماجرای استعفاها که لحظاتی پس از انتخاب خادم آغاز شد همچنان ادامه دارد.

به گزارش ایلنا، با گذشت بیش از 4 ماه از حضور شهاب الدین عزیزی خادم در سمت ریاست فدراسیون فوتبال، آب خوش از گلوی علاقمندان به فوتبال پایین نرفته و حتی شادی صعود از مرحله نخست مقدماتی جام جهانی هم با اظهارات رئیس فدراسیون در فرودگاه هم خیلی زود فروکش کرد.

رئیس  فدراسیون فوتبال که صحبت از درآمد هزار میلیاردی می کرد ترجیح می دهد اما با کت و شلوار ست راهی جام جم شود و به پرسش هایی که از صبح با تهیه کننده برنامه هماهنگ کرده بوده پاسخ دهد. پاسخ هایی که جنجال می آفریند و توضیحاتی که خود می شود علل جدیدی برای دور جدید حملات به او.

حمایت تمام قد دشمن فردوسی پور از عزیزی خادم!

رئیس فدراسیون فوتبال با مدیر شبکه سه ارتباط بسیار نزدیک و صمیمی دارد. به همین دلیل است که وقتی قرار است مثلا عزیزی خادم راهی برنامه ستاره ساز شود، فروغی که در تمام ماههای اخیر درگیر موضوع برنامه نود و عادل فردوسی پور بوده، شخصا پیگیر چگونگی حضور او می شود و هماهنگی های لازم را با تهیه کننده و عوامل و حتی سلبریتی های این برنامه انجام می دهد!

اینچنین او فوتبال برتر را هم به صورت تمام و کمال در اختیار عزیزی خادم می گذارد تا هر آنچه دل تنگش می خواهد بگوید و البته انبوهی از پرسش ها و ابهامات و سو مدیریت ها همچنان بی پاسخ باقی بمانند.

میثاقی با لبخندی برلب و آرامش بسیار سوالات یخ را بی آنکه خدای ناخواسته به ساحت ریاست فدراسیون بر بخورد از روی نوشته می خواند و عزیزی خادم پاسخ می دهد.

عزیزی خادم هم البته در این مدت برای فوتبال برتر سنگ تمام گذاشت و سرمربی و بسیاری از بازیکنان تیم ملی را به این برنامه فرستاد و در بحرین هم چند نوبت از شبکه سهو شخص آقای فروغی تشکر کرد و حتی حاضر شد تیم ملی خسته و کوفته از میدان بحرین را به صدا و سیما بفرستد تا در جشن صعود از مرحله نخست شرکت کنند!

علاقمندان به فوتبال وقتی خبر رسید که قرار است عزیزی خادم در فوتبال برتر شبکه سه شرکت کند هیچ امیدی نداشتند در این برنامه به سوالات کلیدی شامل تخلفات گسترده اساسنامه ای،انتصابات عجیب،دلایل اظهارات صورت گرفته در فرودگاه درباره اسکوچیچ،استعفاهای متعدد و ....پاسخی داده شود.

حال اینکه دقیقا چنین شد و ابتدا تا انتهای این گپ شبانگاهی!به این گذشت که ما چنین کرده ایم و آنان که رفتند چنان بودند.(ما خوبیم و آنها بد!)

در این شرایط،اگر دکتر عزیزی خادم اصل سرمایه نیروی انسانی را به عنوان عامل مهم برای موفقیت یک سازمان در نظر بگیرند بد نیست در هر برنامه ای که مایل هستند توضیحاتی شفاف درباره کنار رفتن این نیروهای باسواد،متخصص و معتبر ارائه بدهند.

البته اگر تمجیدات شان از خود تمام شده است.....

انتهای پیام/
فدراسیون فوتبال ایران شهاب الدین عزیزی خادم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر