کد خبر: 1098629 A

5 بازیکن فولاد به طور حتم بازی با پرسپولیس را از دست خواهند داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، فولاد خوزستان درحالی در چارچوب هفته بیست و پنجم مسابقات لیگ برتر بازی برده را 4 دقیقه با نتیجه 2 بر یک به میزبان خود مس رفسنجان واگذار کرد که، جواد نکونام 12 بازیکن خود را به دلیل مصدومیت و محرومیت در اختیار نداشت.

مهران موسوی، عارف آقاسی، میلاد بدرقه، ایوب والی، پاتوسی، محمد آبشک، امید صیدالی، محمد زبیر نیک‌نفس، عارف غلامپور، ساسان انصاری و صابر حردانی بازیکنانی بودند که جواد نکونام به دلیل مصدومیت آنها را در اختیار نداشت. همچنین ساسان انصاری دیگر بازیکن فولاد بود که به دلیل محرومیت از همراهی فولادی ها باز مانده بود.

فولاد خوزستان حالا در بازی سرنوشت ساز که می‌تواند قهرمان لیگ بیستم را مشخص کند باید روز سه شنبه ساعت 21:35 در ورزشگاه شهدای فولاد به مصاف پرسپولیس تهران صدرنشین کنونی مسابقات لیگ برتر برد.

ایوب والی، زیبر نیک نفس، مهران موسوی، لوسیانو پریرا و عارف غلامپور 5 بازیکن مصدوم فولاد هستند که به طور حتم بازی این تیم در برابر پرسپولیس را از دست خواهند داد. آیاندا پاتوسی، صابر حردانی و سینا شاه عباسی دیگر بازیکنان فولاد هستند که وضعیت آنها هنوز مشخص نیست و به نظر می‌رسد در بازی با فولاد غایب باشند. هرچند نکونام به دلیل مصدومیت پاتوسی در بازی با مس او را روی نیمکت قرار داد تا بتواند در بازی سرنوشت ساز در برابر پرسپولیس به او میدان بدهد. 

از طرفی عارف آغاسی و میلاد بدرقه دو بازیکن کرونایی این تیم قرار است امروز تست بدهند که در صورت منفی بودند می‌توانند به تمرینات تیم باز گردند. 

 

 

 

 

انتهای پیام/
فولاد خوزستان پرسپولیس و فولاد لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر