کد خبر: 1098454 A

استقلال بزرگ است و آدم‌های بزرگی می‌خواهد

مربی پیشین استقلال در خصوص شرایط این تیم واکنش نشان داد.

عبدالصمد مرفاوی مربی پیشین استقلال در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص شرایط این تیم اظهار داشت: استقلال مقابل آلومینیوم اراک متحسق کسب پیروزی بود و می‌توانست سه امتیاز این بازی را کسب کند اما متاسفانه بدشانسی دست از سر استقلال برنمی‌دارد.

وی ادامه داد: استقلال دچار حواشی زیادی شده است البته این تیم چندین سال است که با این مسایل روبرو است و همین باعث شده که شرایط برای این تیم خوب پیش نرود. من معتقدم بازیکنان و کادر فنی تمام تلاش خودشان را انجام می‌دهند تا تیم نتیجه بگیرد.

مرفاوی خاطرنشان کرد: متاسفانه امکانات استقلال خیلی ضعیف است مشکلات کنونی باشگاه زیاد است و هیچ تلاشی هم برای حل آنها صورت نمی‌گیرد. من برایم سوال است چطور برای یک تیم دیگر شرایط فراهم است اما برای استقلال چنین چیزی نیست در حالی که هر دو تیم زیر نظر یک ارگان اداره می‌شوند. باید قبول کنیم که بین این دو باشگاه فرق گذاشته می شود

مرفاوی در خصوص اختلافی که بین اعضای هیات مدیره این تیم و مدیرعامل که منجر به استعفای برخی از اعضا شد بیان داشت: من برایم سوال است که چرا هیات مدیره یک باشگاه با بازیکنان در تماس است در حالی که بازیکنان باید با کادر فنی و مدیرعامل ارتباط داشته باشند زمانی که ما در استقلال مربیگری می‌کردیم جالب است وقتی استقلال در یک بازی شکست می‌خورد اعضای هیات مدیره به بازیکنان زنگ می‌زدند و علت باخت را جویا می‌شدند افرادی باید به عنوان اعضای هیات مدیره انتخاب شوند که کارآیی داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات استقلال این است که تمام اتفاقاتش رسانه‌ای می‌شود و این یعنی خودزنی آنهایی باید به استقلال بیایند که به دنبال اسم و رسم نباشند و قصدشان کمک باشد. استقلال بزرگ است و آدم‌های بزرگی می‌خواهد.

 

انتهای پیام/
استقلال عبدالصمد مرفاوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر