کد خبر: 1098050 A

پائول بنتو، سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی درباره قرعه کشی مرحله نهایی انتخابی جام جهانی قطر و همگروهی با ایران صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی درباره قرعه کشی مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 در قاره آسیا اظهار داشت: نباید خودمان را با سایر رقبا مقایسه کنیم. مهم‌ترین نکته این است که می‌دانیم چه کاری می‌توانیم انجام دهیم و چقدر پیشرفت کنیم. بازیکنان ما شرایط فنی خوبی دارند و می‌دانند چه می‌خواهیم. تلاش می‌کنیم بهترین عملکرد خود را ارائه کنیم، اما فکر می‌کنم خوب نیست که خود را با سایر تیم‌ها مقایسه کنیم.

او درباره فشارها برای فعالیت در تیم ملی کره جنوبی گفت: فشار همیشه و در هر شرایطی روی مربیان وجود دارد. اکنون زمانی است تا رقابت کنیم و لذت ببریم. من به همه تیم‌های گروه احترام می‌گذارم و البته گروه دشوار و متوازنی داریم. تلاش می‌کنیم تمام توان خود را به کار بگیریم تا به هدف خود یعنی جام جهانی قطر برسیم.

بنتو درباره اینکه آیا از این قرعه رضایت دارد یا خیر گفت وضعیت قرعه‌کشی مشخص است و نمی‌توانم بگویم راضی هستم یا خیر. از برخی رقبای خود اطلاعاتی داریم و مانند لبنان مقابل آنها بازی کردیم. مقابل ایران بازی دوستانه برگزار کردیم، اما حالا کار ما این است که رقبای خود را بررسی کنیم و تمام تلاش خود را به کار بگیریم. در دو دوره گذشته، کره جنوبی برای صعود به جام جهانی خیلی جنگید و فکر می‌کنم آنچه در گذشته رخ داد، تجربه خوبی برای ما خواهد بود.

انتهای پیام/
کره جنوبی جام جهانی قطر پائولو بنتو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر