کد خبر: 1098022 A

پیشکسوت فوتبال ابراز امیدواری کرد تیم ملی با برنامه ریزی مناسب راهی جام جهانی شود.

آرش برهانی در گفتگو با ایلنا درخصوص قرعه کشی مرحله نهایی انتخابی جام جهانی قطر و حضور ایران در گروه A این مسابقات اظهار داشت: تقابل با تیم‌های مثل سوریه، عراق و لبنان به مراتب نسبت به کره جنوبی و امارات برای ما آسان‌تر خواهد بود و ضمن اینکه باید حداکثر امتیازات را کسب کنیم، نباید امتیازی از دست بدهیم و تمام توان‌مان را باید به کار بگیریم که به عنوان صدرنشین صعود مقتدرانه ای داشته باشیم.

او اضافه کرد: قرعه بسیار مناسبی برای تیم ملی رقم خورد و به نظرم خوش شانس هم بودیم که در گروه B حضور نداریم. گروه دیگر رقبای سرسختی مثل عربستان، ژاپن و چین یا حتی استرالیا را دارد که رقابت با آن‌ها بسیار دشوار است و شانس بسیار کمی در صورت همگروهی با آن‌ها برای صعود داشتیم.

برهانی درخصوص قرعه تیم ملی ادامه داد: تیم ملی الان تا فروردین ماه سال آینده برنامه اش مشخص است و انتظار می رود که تقویم مسابقات به گونه ای در لیگ ایران پیش بینی شود که بازیکنان ملی پوش اذیت نشوند و تحت فشار قرار نگیرند. با همدلی و اتحاد ملی می توان این تیم ملی را به موفقیت رساند و ضمن آرزوی موفقیت برای آنها باید شرایط و امکانات هم فراهم شود تا به این مهم دست پیدا کنند.

پیشکسوت فوتبال همچنین درباره پتانسیل تیم ملی گفت: تیم ملی ما بچه‌های باانگیزه با پتانسیل بالایی را در اختیار دارد که حضورشان نشان داده چه اندازه مفید است و حفظ این نسل می‌تواند موفقیت ما را در مسابقات پیش رو تضمین کند.

انتهای پیام/
تیم ملی فوتبال ایران استقلال تهران آرش برهانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر